Шановні працівники національного природного парку                               „Дністровський каньйон” 

    Від щирого серця вітаємо Вас із 10 річчям підписання Указу Президента України про створення „Національного природного парку Дністровський каньйон”.

     Створення національного природного парку покликане зберегти цінні природні комплекси та об’єкти, вміло поєднавши їх з неповторними пам’ятками історії, культури та архітектури, створити можливості для розвитку активного туризму.

     Заповідання природних територій є найбільш ефективним інструментом збереження природного багатства, саме тому розвиток заповідної справи визнано одним з найважливіших пріоритетів державної політики.

    Завдяки вашим зусиллям та досвіду, ініціативності та творчій думці, доброті та дбайливому ставленню до природи буде не лише збережено, а й забезпечено подальший розвиток природно-заповідного фонду Тернопільщини.

    Охороняючи рідкісні рослини та тварини, ми охороняємо природу, а зберігаючи природу як основу нашого буття, ми бережемо країну

     Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвих радощів, завжди чудового настрою, сімейного щастя та благополуччя, нехай щоденне спілкування з природою та турбота про неї приносить тільки задоволення й радість. Хай у    Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Зичимо Вам невпинного руху вперед, здійснення усіх планів та задумів.

За дорученням колективу управління екології та природних      ресурсів Тернопільської облдержадміністрації                                                                              Орест Сінгалевич

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua