Запрошуємо взяти участь у всеукраїнському екологічному проекті „Озеленення України” 

     У 2020 році стартує Всеукраїнський екологічний проект „Озеленення України”. Метою проекту є привернення уваги до відновлення екосистем України і планети, а також розвиток екологічної свідомості людей. Організаторами проекту виступають національний проект „Книга рекордів України” (http://www.record.org.ua/) та діловий клуб „CEO Club Ukraine” (https://ceoclub.com.ua/).

     Протягом року у рамках проекту планується висадити 1 млн. дерев за добу у парках і скверах, створити нові ліси та зелені насадження. Провести загальнодержавну інформаційну компанію стосовно популяризації висаджень дерев в Україні, організувати освітні воркшопи в навчальних закладах та започаткувати міжнародний флешмоб „Озеленення України. Озеленення планети”.

        Такі заходи є дуже важливими, адже ліси та зелені насадження знищуються, деградують екосистеми України і планети. Дерева дуже важливі, вони можуть затримувати величезні кількості  вуглекислого газу, сповільнюючи потепління, створювати умови для відновлення сприятливого гідрологічного режиму, відновлення річок, джерел, середовищ зростання (проживання) рідкісних видів рослин і тварин.

        Запрошуємо усіх небайдужих громадян, об’єднані територіальні громади, підтримати всеукраїнський проект „Озеленення України” та долучитися до висадки дерев і кущів.

        Акція проходитиме з 20 по 27 березня 2020 року на всій території України.

 

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua