Презентація Інвестиційного атласу надрокористувача    

Nadra_032020.jpg — 75.06 Kб

     6 березня 2020 року під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Ігора Гайдука відбулася нарада з надрокористувачами Тернопільської
nadra-3032020.jpg — 75.15 Kбобласті. Участь у нараді також взяли Орест Сінгалевич – начальник управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації та Ігор П’ятківський – заступник начальника управління.

 Присутнім було презентовано Інвестиційний атлас надрокористувача, який є одним із елементів загальної урядової політики, яка спрямована на залучення інвесторів, у тому числі й іноземних, для розвитку ресурсного потенціалу нашої області. У атласі наведено загальний опис ділянок надр, координати, оціночні ресурси, попередня вартість, мінімальні вимоги до програми робіт, а також посилання на паспорт родовища та відповідні звіти про ділянку. Юридичні та фізичні особи можуть  ініціювати одну із запропонованих в атласі ділянок на аукціон, або номінувати будь-яку іншу ділянку за власним бажанням.

 Потенційним надрокористувачам роз’ясненням процедури визначення ділянок надр для проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами. 

nadra2_032020.jpg — 79.17 Kб

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua