Долучаймось до міжнародної акції «Година Землі 2020» 

      Година Землі – це міжнародна акція, ініційована Всесвітнім фондом природи WWF (World Wide Fund for Nature, Всесвітнім фондом природи), під час якої люди, організації та комерційні установи на одну годину вимикають зайве освітлення й електроприлади як символ їх єднання і прихильність до збереження планети. Захід спрямовано насамперед на те, щоб привернути увагу до екологічних проблем Землі (наслідків зміни клімату, згубної людської діяльності тощо), змусити людей задуматися і зупинити деградацію природного середовища планети. 

     Цього року Година Землі фізично відзначатиметься по домівках. Наша увага зосереджена на збереженні життів – власного та близьких. І це найприродніша риса кожної живої істоти на Планеті.

      Управління підтримує щорічну всесвітню кампанію „Година Землі 2020” та закликає жителів Тернопільської  області  обійтися  без  світла  упродовж  години  та  28  березня  2020  року  о 20:30 год. символічно вимкнути світло в домівках та на робочих місцях, спорудах беручи на себе зобов’язання піклуватися про природу щодня.

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua