На Тернопільщині введено весняно-літню 

заборону на виловлювання риби 

     З першого квітня 2020 року у Тернопільській області почали діяти обмеження для риболовів, пов’язані з нерестом. З метою збереження середовища і умов відтворення водних біоресурсів Управлінням Державного агентства рибного господарства у Тернопільській  області  видано наказ від 19.03.2020 р. № 12 «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів в рибогосподарських водних об’єктах Тернопільської області у 2020 році», яким визначено терміни заборони на вилов і добування водних біоресурсів у водоймах області. Детальніше з інформацією можна ознайомитися у наказі за посиланням http://trn.darg.gov.ua/files/10/03_20_nakaz.PDF.

     Відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства, під час нересту дозволяється виключно любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом. Рибалити можна на спеціально визначених ділянках (ділянки визначені в наказі). Забороняється здійснення будь-якого іншого способу вилову, в тому числі, з перевищенням дозволеної добової норми вилову - три кілограми. Заборонено пересування плавучих засобів (човнів), організацію змагань з рибальства та проведення підводного полювання,  лов (добування) раків у зв’язку   з виношуванням   ікри   та першою линькою    з  1 квітня по 30 червня 2020 року.

     Нагадуємо, що порушення правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності.

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua