Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Рішення Тернопільської обласної ради «Про затвердження Порядку встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення в Тернопільській області» та Аналізу  його регуляторного впливу 

     Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення обласної ради «Про затвердження Порядку встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення в Тернопільській області» та аналізу його регуляторного впливу.

     Розробником проєкту регуляторного акту є управління екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації. Орган, що прийматиме рішення про затвердження проєкту регуляторного акту: Тернопільська обласна рада.

     Проект рішення спрямований на виконання вимог статті 9-1 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», статті 64 Лісового кодексу України, Правил поліпшення якісного складу лісів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 2007 року № 724.

        Метою прийняття цього регуляторного акту є  визначення процедури встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення в Тернопільській області для юридичних та фізичних осіб, дотримання принципів державної регуляторної політики та виконання вимог чинного законодавства України у сфері охорони навколишнього природного середовища.

 

         Дія цього регуляторного акта поширюватиметься на всій території Тернопільської області у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення,  за винятком видобування корисних копалин, видалення зелених насаджень у межах населених пунктів, добування живиці, мисливських видів тварин, водних живих ресурсів, видів тварин і рослин, що занесені до Червоної книги України, та рослинних угруповань, що занесені до Зеленої книги України, Переліку видів тварин, рослин і грибів, що підлягають особливій охороні на території Тернопільської області, лісових ресурсів для заготівлі деревини в порядку рубок головного користування,  використання природних ресурсів власниками та користувачами земельних ділянок, водних об’єктів, які їм надано для цільового використання (виробництво сільськогосподарської продукції, ведення селянського (фермерського) господарства, особистого підсобного господарства, колективного садівництва, городництва, сінокосіння, випасання худоби), здійснення догляду за штучно створеними об’єктами ПЗФ (парки-пам’ятки садово-паркового мистецтва, ботанічні сади, дендрологічні парки та зоологічні парки), використання природних ресурсів в освітньо-виховних, оздоровчих та рекреаційних цілях в межах зон стаціонарної рекреації регіональних ландшафтних парків,  інших природних ресурсів загальнодержавного значення.

      Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акту надаються у письмовій формі або надсилаються електронною поштою  подаються у період з  15 січня 2020 року до 13 лютого 2021 року до управління екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації, вул. Шашкевича, 3, м. Тернопіль, 46008, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел.: (0352) 25 95 93.

Додатки: 

1. Проєкт рішення Тернопільської обласної ради «Про затвердження Порядку встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення в Тернопільській області»  та Аналізу  його регуляторного випливу (завантажити).

2. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Тернопільської обласної ради «Про затвердження Порядку встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення в Тернопільській області» (завантажити).

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua