Про участь у міжнародній програмі

  В Україні виконується міжнародна програми „Європейський Союз для довкілля” (ЕU4Еnvironment). Програма допомагає шести країнам Східного партнерства (Азербайжану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіці Молдова та Україні) зберегти свій природний капітал і підвищити екологічний добробут населення, підтримуючи діяльність із захисту довкілля, демонструючи і відкриваючи можливості для більш „зеленого” зростання, а також імплементуючи механізм для кращого управління екологічними ризиками та впливами.

     ЕU4Еnvironment фінансуються ЄС та реалізуються консорціумом міжнародних партнерів, включаючи Організацію з економічної співпраці та розвитку (ОЕСР), ООН з промислового розвитку (ЮНІДО), ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП), Європейську економічну комісію ООН (ЄЕК ООН) та Світовий банк.

     Реалізація програми „ЕU4Еnvironment” на обласному рівні сприяє виконанню „Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки”, що розроблена відповідно до Цілей сталого розвитку України до 2030 року, затверджених Указом Президента України від 30 вересня 2019 року №722.

    Виробничі підприємства можуть залучатися до реалізації програми.

    Для отримання необхідної інформації потрібно звертатись до координатора Центру ресурсоефективного та чистого виробництва у Західному регіоні Володимира Поповича (тел.+380673707856, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua