До управління завітали студенти-практиканти

     19 травня 2021 року в управлінні екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації проходили практику студенти 3 курсу Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка факультету фізичного виховання, біології та психології за спеціальністю „екологія” (керівник практики - Бондар Олександр Богданович, кандидат сільськогосподарських наук, старший викладач).

     Студенти ознайомились з специфікою роботи управління у природоохоронній сфері. Фахівцями управління поінформовано присутніх про завдання, які вирішує структурний підрозділ облдержадміністрації у сферах охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів, поводження з відходами (крім поводження з радіоактивними відходами), екологічної безпеки, заповідної справи, формування, збереження біологічного та ландшафтного різноманіття на відповідній території.

     Сподіваємось, що проходження практики в управлінні екології та природних ресурсів облдержадміністрації допоможе молодим спеціалістам-екологам визначитися з майбутнім місцем роботи.

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua