Важливі аспекти водного господарства та ряд інших екологічних проблем Тернопільщини розглянули на засіданні громадської ради 

   foto15062021.jpg — 181.29 Kб 15 червня 2021 року відбулася зустріч заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Важинського з членами громадської ради при управлінні екології та природних ресурсів облдержадміністрації. У рамках зустрічі організовано засідання цього громадського органу.

     Громадські активісти обговорили інформацію виконувача обов’язків Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області Олега Озеранця про перспективи розвитку водного господарства в області, а також щодо підготовки проєкту програми охорони водних ресурсів регіону на 2022-2024 роки.

     Начальник управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Орест Сінгалевич доповів про стан водовідведення стічних вод у відкриті водойми області. Звернув увагу на незадовільну роботу каналізаційних очисних споруд, збудованих у населених пунктах упродовж 2015-2020 років. Заступник голови облдержадміністрації Володимир Важинський наголосив на необхідності активізації діяльності органів місцевого самоврядування для забезпечення ефективної експлуатації цих об’єктів і профілактики забруднення водних ресурсів нашого регіону.

     Члени громадської ради висловилися стосовно вжиття заходів для підвищення рівня еколого-туристичної привабливості нашого краю, зокрема шляхом встановлення на автомобільних дорогах вказівників руху до унікальних природних перлин Тернопільщини.

    Екологічні активісти висловили своє занепокоєння запланованою Тернопільською обласною радою ліквідацією Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, який відіграє десятиріччями неоціненну роль в екологічному вихованні підростаючого покоління.

f_V062021.jpg — 71.40 Kб f_V062021_1.jpg — 71.55 Kб

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua