До відома суб'єктів господарювання області, які отримали дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

  Інформуємо, що у зв'язку із набранням чинності 26.04.2014р. Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру» внесено зміни до частини 8 статті 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря»: «Строк дії дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, виданого суб'єкту господарювання, об'єкт якого належить до першої групи - сім років, об'єкт якого належить до другої групи - десять років, об'єкт якого належить до третьої групи - необмежений.


  Внесено зміни до розділу ІХ «Прикінцеві положення» цього ж Закону, пункт 1 якого доповнено п.п. 1-1 такого змісту: «Установити, що строк дії дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, виданого суб'єкту господарювання, об'єкт якого належить до третьої групи, до набрання чинності Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру" та який на момент набрання чинності зазначеним Законом є дійсним, є необмеженим.
  Виходячи з цього, дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об'єктів, які належать до третьої групи, що були раніше видані суб'єктам господарювання у встановленому порядку та у яких строк дії дозволу не закінчився після прийняття згаданих вище змін до законодавства, на даний час є чинні із строком дії - необмежений. Тому, звертатись до департаменту з питань внесення змін до вказаних дозволів, пов'язаних із зміною строку їх дії потреби немає.

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua