ВІДБУЛОСЯ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РЕКОНСТРУКЦІЇ  БІЛЬЧЕ-ЗОЛОТЕЦЬКОГО ПАРКУ

     За сприяння управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації 1 лютого відбулося громадське обговорення проекту утримання та реконструкції парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення  «Більче-Золотецький парк». В обговорені взяли участь представники  громадських організацій, екологи, а також знані в області  історики археологи, краєзнавці. 

 

    Даний проект розроблений кафедрою лісового і садово-паркового господарства Відокремленого підрозділу національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут»за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовищ (48 тис. гривень).

 

    Реалізація заходів з утримання та реконструкції парку, визначених проектом,  посилить цінність даного об’єкту природно-заповідного фонду, щодо якого встановлений особливий режим охорони, відтворення та використання, а також зробить його цінним об’єктом для організації на його базі туристично-рекреаційної діяльності.

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@ecoternopil.gov.ua