Відбулося засідання робочої групи з питань здійснення контролю у сфері охорони довкілля та використання природних ресурсів

      13 квітня 10'7 року засідання робочої групи з питань здійснення контролю у сфері охорони довкілля та використання природних ресурсів. Розглянуто наступні питання:  

 1. Про надання згоди обласній організації Українського товариства мисливців і рибалок на організацію спортивного та аматорського рибальства на Горішньо - Івачівському водосховищі (доповідачі: Сінгалевич О.В. – начальник управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, Сас В.А. – голова обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок ).

 

 

 2. Про регулювання та контроль  за експлуатацією гідроелектростанції  на річці Збруч (доповідачі: Вівчарук Я.Д. – заступник начальника Тернопільського обласного управління водних ресурсів, Ференц Е.М. – начальник Державної екологічної інспекції в Тернопільській області, Сінгалевич О.В. – начальник управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, Об’єщик А.М. - голова громадської організації «ПКТМЕ «Скеля» ).

 3.Про електронний реєстр водокористувачів області, які здійснюють скиди зворотних вод у відкриті водойми (доповідач: Сінгалевич О.В. – начальник управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації).

 4.Інформація про можливість надання земельної ділянки для спорудження сміттєпереробного комплексу на території Малашівської сільської ради (доповідач:О’бєщик А.М. - голова громадської організації  «ПКТМЕ 

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@ecoternopil.gov.ua