На Тернопіллі  відбувся Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних екологів.

     З 7 по 9 червня 2017 року у м. Тернопіль та м. Кременець (національний природний парк «Кременецькі гори») відбувся Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних екологів. Участь взяли команди з 15 областей України.

     В урочистій церемонії відкриття збору взяв участь тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Олександр Панчук, який виступив з вітальним словом. взяв участь. У роботі журі збору брала участь головний спеціаліст відділу екомережі, природних  ресурсів, екомоніторингу і зв’язків з громадськістю   управління Галина Синиця.

 

Команди захищали-презентували дослідницькі роботи (домашнє завдання) на тему «Екологічна ситуація місця проживання: проблеми та шляхи їх вирішення» та виконували і захищали польовий практикум «Моделювання екологічної ситуації в навколишньому середовищі та прогнозування її змін» за трьома модулями:

  1. Абіотичні фактори та їх вплив на екосистему.
  2. Біотичні фактори та їх роль в екосистемі.
  3. Людина і природа.

     Під час проходження польового збору учасники розвивали навички спостережень і польових досліджень, вчились аналізувати та систематизувати їх, застосовувати екологічні знання у практичній діяльності, оволоділи методиками екологічних досліджень.

     Переможцем у Всеукраїнському зборі сталим юні екологи Запорізької  (І місце), Вінницької та Львівської (ІІ місце), Кіровоградської, Рівненської та Тернопільської (Ш місце) областей.  

     Учасники збору добре відпочили та ознайомились з прекрасною природою Тернопільщини.

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@ecoternopil.gov.ua