УВАГА ДО ЕКОЛОГІЧНИХ ПРОБЛЕМ ТЕРНОПІЛЛЯ З БОКУ МІНПРИРОДИ ЗРОСТАЄ

      У п’ятницю, 4 серпня 2017 року, на Тернопіллі побував заступник Міністра екології та природних ресурсів Полуйко Василь Юліанович.

     Свій робочий візит Василь Полуйко розпочав із зустрічі з головою обласної державної адміністрації Барною С. С., у якій взяв участь начальник управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Сінгалевич О. В.

     Учасники зустрічі розглянули широкий спектр питань практичної реалізації Державної стратегії екологічної політики в Тернопільській області. Значна увага була звернута на подальший розвиток та розширення природно-заповідного          фонду області.

 

   У розмові очільник області висловив подяку Міністрові Семераку О.М. за допомогу у вирішенні нагальної екологічної проблеми області – реконструкції біологічних каналізаційних очисних споруд м. Чорткова та виділення у поточному році для цих потреб більше 16,5 млн. гривень з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища.

     Не залишилися поза увагою заступника Міністра Полуйка В. Ю. питання діяльності установ природно-заповідного фонду області, зокрема національного природного парку „Дністровський каньйон”.

f1.JPG — 167.45 Kб

     Василь Юліанович разом з начальником управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Сінгалевичем О. В. здійснили поїздку в м. Заліщики, де зустрілися з колективом національного природного парку „Дністровський каньйон”.

f2.JPG — 168.28 Kб

     Було обговорено аспекти практичної діяльності національного парку, перспективи його розширення та проблемні питання, які на сьогодні не дають його адміністрації в повній мірі виконувати завдання, що стоять перед установою.

     Зокрема вони стосуються надання національному парку земельних ділянок у користування, розроблення проекту організації території та недостатності коштів на добудову офісу парку.

f3.JPG — 163.12 Kб

     Заступник Міністра пообіцяв максимальне сприяння з боку Міністерства у якнайшвидшому вирішенні згаданих проблем. Крім цього, він висловив підтримку ідеї створення на базі національного природного парку „Дністровський каньйон” туристичного Кластеру, що на його думку сприятиме задіяною рекреаційних можливостей парку у туристичній галузі, допоможе покращити фінансовий стан установи, буде значно популяризована НПП „Дністовський каньйон” та підвищувати інвестиційну привабливість області. 

 

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua