У Тернополі відкрито виставку образотворчих робіт з Чорнобильської тематики 

     14 вересня 2017 року бюром з питань екології Української греко-католицької церкви організовано виставку малюнків учнівської та студентської молоді „Чорнобильська катастрофа – 30(+1) років опісля, що далі?” у відкритті якої взяв участь начальник управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Орест Сінгалевич.

  SAM_1639.JPG — 96.38 Kб  SAM_1640.JPG — 100.92 Kб     Роботи виражають біль та співпереживання, вдячність ліквідаторам за їх героїчну жертву, страх перед новими катастрофами і прагнення кращого майбутнього, в якому не буде місця для нових атомних та духовних чорнобилів.

 

 

SAM_1650.JPG — 97.70 Kб  SAM_1647.JPG — 106.79 Kб

     Відкрив виставку референт екологічного бюро УГКЦ о.Василь Шафран. Начальник управління детально розповів присутнім на виставці про наслідки Чорнобильської трагедії, а також пригадав цей день, коли вибухнув реактор на атомній електростанції. У переддень лиха природоохоронці України перебували на нараді в Києві. Розказав про те, що люди вже того страшного дня 26 квітня 1986 року у столиці говорили про страшний вибух. Весняна погода сприяла тому, що вітри розносили радіоактивні хмари територіями України, Білорусі та суміжних держав. Наша область також зазнала лиха, зокрема частина Заліщицького та Чортківського районів. Як зазначив Орест Васильович, кожен крок в нашому житті повинен бути обдуманим, щоб не нашкодити природі та людям і не допустити страшної біди. Тоді ми станемо дбайливими господарями нашої землі.                                                                                                                       Закінчилася виставка молитвою, яку написав учень Дрогобицької загальноосвітньої школи.

 

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@tr.ukrtel.net