У національному природному парку  «Дністровський каньйон» уже друга міжнародна  науково-практична конференція з палеонтологічних досліджень

      14-15 вересня 2017 року на базі національного природного парку ,,Дністровський каньйон” відбулася друга міжнародна науково-практична конференція ,,Наукові засади природоохоронного менеджменту екосистем Каньйонового Придністров’я”, присвячена 170-ій річниці початку ґрунтовних палеонтологічних досліджень у регіоні.

    У конференції брали участь науковці з Києва, Львова, Кам’янця-Подільського, Тернополя, Харкова, Рівного, Хмельницького, Маріуполя, Білої Церкви, а також республіки Польща (Варшава).

      Тернопільщину представляли національний природний парк ,,Дністровський каньйон”, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, природний заповідник ,,Медобори”. Головний спеціаліст управління екології і природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації Синиця Г.Б., яка також брала участь у роботі конференції, звернулась до присутніх з вітальним словом та побажаннями якнайбільше ознайомитись з чарівними куточками нашого краю.

  

 

       Пленарні засідання відбувались за такими напрямками: 

  1. Геоморфологічна, палеонтологічна та культурологічна унікальність Каньйонового Дністров’я.
  2. Флористичне та фітоценотичне різноманіття природоохоронних територій та проблеми його охорони, збереження та відновлення.
  3. Зообіта природоохоронних територій, проблеми її інвентаризації, охорони, збереження та відтворення.
  4. Анторопогенна трансформація екосистем Каньйонового Придністров’я.
  5. Актуальні питання екологічного менеджменту природоохоронних територій та оптимізації екомережі.
  6. Роль екологічної освіти для збереження природного різноманіття та сталого розвитку регіонів. 

    Під час екскурсій учасники конференції мали можливість ознайомитись з рядом територій та об’єктів природно-заповідного фонду області, зокрема, геологічною пам’яткою природи місцевого значення ,,Устецький розріз нижнього девону” у               с. Устечко Заліщицького району, водоспадом на р. Джурин, травертиновими скелями в урочищі ,,Червоне”, наскельно-осипною рослинністю Дністровських стінок.

 

 

 

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@tr.ukrtel.net