У Львові відбувся III Міжнародний екологічний форум «Вода та енергія» 

       6 жовтня 2017 року заступник начальника управління екології та природних ресурсів Тернопільської облдержадміністрації Олександр Панчук взяв участь у III Міжнародному екологічному форумі «Вода та Енергія», що відбувся у місті Львів. За ініціативи Асоціації водоканалів України «Укрводоканалекологія» та сприяння Міністерства екології та природних ресурсів України, захід присвячений проблемам питного водопостачання, впровадженню новітніх технологій очищення комунальних стічних вод, використанню відходів вторинної сировини.

         Основною цільовою аудиторією Еко-Форуму були представники місцевого самоврядування, міжнародних та українських експертів у галузі водопровідно-каналізаційного господарства, постачальники новітніх технологій, науковців, які перебувають у пошуку інвестицій та технологій для модернізації інфраструктури відповідно до вимог Європейського Союзу.

   Другий день був присвячений питанням реалізації проектів модернізації очисних споруд, зокрема, Бортницької станції аерації м. Київ.

 

  З цікавістю учасники форуму ознайомились з міжнародним досвідом та технологіями поводження з побутовими відходами у Республіці Словенії.

         Актуальними та цікавими для присутніх були питання презентації проекту рекультивації Львівського полігону ТПВ в с. Грибовичі, а також громадських організацій та волонтерських ініціатив м. Львів з проблематики роздільного збору та сортування твердих побутових відходів.

 

 

 

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@ecoternopil.gov.ua