20 листопада 2017 року у Тернополі відбудеться навчальний семінар з проектування Смарагдової мережі в Україні

     20 листопада 2017 року о 11 год. аудиторія №156 Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, відбудеться 1- денний навчальний семінар з проектування мережі Емеральд (Смарагдової мережі).

      Метою семінару є залучення ширшого кола науковців у подальший процес створення «shadow list» територій Емеральд в Україні, презентація і розповсюдження публікації.

    Семінар проводиться у рамках польсько-українського проекту «Залучення громадських організацій і науковців у створення «тіньового списку» територій  мережі Емеральд в Україні» на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка.

           На даному  семінарі відбудеться презентація книги про мережу Емеральд, яка  містить інформацію, як відбувалося проектування мережі Емеральд в Україні до сьогодні, які принципи правильного проектування цієї мережі, а також напрацювання по списку територій з описами і мапами, які необхідно додати до мережі Емеральд в Україні.

 Організатори: Фонд Природна Спадщина (Польща) та МБО «Екологія-Право-Людина) за фінансової підтримки Польсько-Американського Фонду Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії»,  Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка

    Для участі у семінарі запрошуються науковці, представники природно-заповідних установ, представники громадських організацій та об’єднань екологічного спрямування, громадськість.

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@ecoternopil.gov.ua