У Тернополі відбувся навчальний семінар з проектування Смарагдової мережі 

20 листопада 2017 року у Тернополі на базі географічного факультету 

Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка відбувся навчальний семінар з проектування Емеральд (Смарагдової мережі).

 Організаторами семінару виступили Фонд Природна Спадщина (Польща) та МБО «Екологія-Право-Людина», Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка.

  На семінарі лектори Олексій Василюк  та Олексій Марущак ознайомили присутніх про стан проектування мережі Емеральд в Україні у 2009-2016 роках, участь громадськості та науковців у її проектуванні, розробленні «тіньового» списку територій, які пропонується включити до Смарагдової мережі в Україні.

  Учасники навчального семінару обговорили питання стосовно створення неформальних регіональних робочих груп з проектування даної мережі, налагодження співпраці між громадськістю та науковцями для подальшого розроблення «тіньового» списку територій Смарагдової мережі України.  

  Мережа Емеральд (Смарагдова мережа) – природоохоронна (екологічна) мережа територій, що включає Території Особливого Природоохоронного Інтересу на загальноєвропейському рівні. 

  У семінарі взяли участь представники управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, громадських організацій та об’єднань, співробітники наукових установ, навчальних закладів та установ природно-заповідного фонду в області, студенти.

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@tr.ukrtel.net