Учні 19 школи міста Тернополя захищають першоцвіти  

 4 квітня цього року за ініціативи вчительки біології Тернопільської foto042018 1.JPG — 85.08 Kбзагальноосвітньої школи №19 Марії Петрівни Мозіль в управлінні екології та природних ресурсів облдержадміністрації відбулася зустріч учнів десятого класу цієї школи зі спеціалістами управління. Під час конструктивного діалогу учні розповіли про проведення ними операції ,,Першоцвіт”, під час якої вони проводять роз’яснюючу роботу серед населення м. Тернополя щодо необхідності збереження та охорони ранньоквітучих видів рослин, про недоцільність їх зривання та продажу. 

      Головний спеціаліст управління Галина Богданівна Синиця ознайомила учнів з територіями та об’єктами природно-заповідного фонду області, в межах яких
foto042018 2.JPG — 97.96 Kб охороняються місця зростання ранньоквітучих видів рослин, занесених до Червоної книги України. Учням було запропоновано співпрацювати з управлінням, надаючи інформацію про виявлені ними місця зростання рідкісних видів рослин для подальшого взяття їх під охорону.
 

    Учні подарували управлінню власноруч 

foto042018 3.JPG — 93.60 Kбвиготовлені квіти: підсніжники та крокуси, які постоять у вазочці значно довше, ніж зірвані у природі.    

    Як висновок цієї зустрічі прозвучали слова: ,, Коли ви натрапите на галявину в лісі, повністю покриту білосніжними підсніжниками чи фіолетовими крокусами, не чіпайте їх, не збирайте букети, краще помилуйтеся ними на природі. До того ж у цих рослин ще багато справ попереду, в зав’язі їх квітів уже сформувались зачатки майбутніх насінин, які  й дадуть початок новим рослинам”.

 foto042018 5.JPG — 86.78 Kб

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@tr.ukrtel.net