XVI Міжнародний форум „Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє”

     У відповідності до розпорядження Кабінету Міністрів України на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15,     м. Київ) з 6 по 8 листопада 2018 року відбудеться XVI Міжнародний форум „Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє”. Організаторами є Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та ТОВ „Міжнародний виставковий центр”. 

         У форматі форуму: 

 

Галузева експозиція „ПЕК України” презентує здобутки та стратегічні перспективи розвитку державних компаній паливно-енергетичного комплексу. 

XVI Міжнародна спеціалізована виставка „Енергетика в промисловості – 2018” демонструватиме вітчизняні та іноземні зразки енергетичного, електротехнічного, світлотехнічного обладнання та приладів, кабельно-провідникову продукцію, засоби автоматизації для різних сфер застосування. 

ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка „НАФТОГАЗЕКСПО – 2018” презентуватиме ефективні технології, обладнання і послуги для розвідки, видобутку, транспортування, переробки та зберігання нафти та природного газу. 

Ділова програма (у форматі засідань, конференцій, семінарів, „круглих столів”) створить умови для фахового обговорення функціонування та розвитку ПЕК. 

     За довідками звертатись: ТОВ “Міжнародний виставковий центр”: тел./факс +38 044 201-11-57 (78,67); 

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
сайт: www.iec-expo.com.ua/.

 

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@ecoternopil.gov.ua