В Україні реалізовується міжнародна програма „Діти Створюють Країну” 

     Громадська організація „Українські Креативні Реформатори” впроваджує міжнародну програму „Діти Створюють Країну” до якої долучилися 450 учасників з 23 областей України, юних українців з Йорданії та Німеччини. 

     На сьогоднішній день в рамках програми відбувається 30 конкурсів соціально-екологічного спрямування; заплановано Всеукраїнський тур зі збереження Планети в 63 містах, це тренінгові навчання з поширення цінностей відповідального громадянина, турботи про навколишнє середовище, сталого розвитку, раціонального використання ресурсів; підтримка команд активних дітей. 

     Ключове завдання програми – трансформувати свідомість дітей, від мислення „споживачів” та моделі „творців”, які беруть відповідальність за своє майбутнє і майбутнє своєї країни. 

 

     Організатори програми „Діти Створюють Країну”, голова громадської організації „Українські Креативні Реформатори”, учасник програми „Молодь змінить Україну” Благодійного фонду Богдана Гаврилишина, „Open Word” посольства США, засновник міжнародної ініціативи „Дерево Миру”, ментор проекту, волонтер UNICEF Ukraine в проекті найбільший урок у світі з поширення цілей сталого розвитку. 

     З інформаційними повідомленнями про конкурси програми, всеукраїнський тур зі збереження планети, тренінгові навчання з поширення цінностей сталого розвитку електронному вигляді можна ознайомитися і завантажити їх на сайті:   

         Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

         http://www.facebook.com/children.create.country

         http://ukrngo.org.ua/project/childrencreatecountry/

         Контактна особа: Лілія Ткаченко.

         Тел.: +38095-27-29-579

 

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua