"Живої природи душа промовляє"

SAM_1721.JPG — 82.91 Kб

      5 червня 2018 року в Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулась екологічна година „Живої природи душа промовляє” приурочена Всесвітньому дню охорони навколишнього природного середовища. У заході взяли участь головні спеціалісти управління екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації Галина Синиця та Галина Карбонишин.  

 

SAM_1733.JPG — 95.71 Kб   Метою екологічної години було привернення уваги до екологічних проблем області. Ні для кого не є таємницею, що з розвитком промисловості стан навколишнього середовища погіршується. Взаємовідносини людини та природи споконвіку були не простими. Але особливого загострення вони набули наприкінці 20 століття, коли господарська діяльність людства за своєю масштабністю зрівнялась з природними геологічними процесами та фактично поставила людство на межу екологічної катастрофи. 

   На даний захід були запрошені представники відділу екології Тернопільської міської ради, Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та студенти Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі. SAM_1728.JPG — 98.58 Kб   В рамах екологічної години спеціалісти управління екології та природних ресурсів, відділу екології міської ради, працівники бібліотеки ознайомили студентів з досягненнями області та міста у сфері охорони довкілля, разом обговорили екологічні проблеми рідного краю і шляхи їх вирішення.  

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua