Впровадження вимог Оселищної та Пташиної Директив ЄС у світлі положень Бернської конвенції на регіональному рівні

    З 5 по 7 червня в рамках проекту APENA «Підтримка України в апроксимаціі законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища» у с. Урзуф Донецької області на базі національного природного парку  «Меотида» відбувся семінар «Імплементація вимог Директив ЄС у сфері збереження природи». У семінарі, організованому Міністерством екології та природних ресурсів України, взяли участь представники структурних підрозділів обласних державних адміністрацій у сфері охорони навколишнього природного середовища. Від Тернопільської облдержадміністрації у семінарі взяв участь заступник начальника управління - начальник відділу природних ресурсів, екомережі, екомоніторингу і зв’язків з громадськістю управління екології та природних ресурсів І.О.П’ятківський.

   Семінар присвячений впровадженню  вимог Оселищної та Пташиної Директив Європейського Союзу  у світлі положень Бернської конвенції на регіональному рівні, створенню природоохоронних територій національного, європейського та міжнародного значення.  Мінприроди було представлено проект Закону України «Про території Смарагдової мережі».   

     Під час семінару  обговорено практичні аспекти збереження видів флори і фауни та типів природних оселищ на регіональному рівні, управління природними ресурсами в межах природно-заповідного фонду  на регіональному рівні. Проведено польові практичні заняття на території національного природного парку „Меотида”, під час яких представлення застосування сучасних ГІС технологій при виявленню та картуванні місць зростання видів флори і фауни, пташиних гнізд  тощо.       

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua