Інформаційні семінари для потенційних заявників в рамках 2–го конкурсу проектів Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020

     Починаючи з 11 вересня 2018 року, Спільний Технічний Секретаріат розпочинає серію інформаційних семінарів для потенційних заявників в рамках 2-го конкурсу проектів Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

     З метою інформаційної підтримки заявників у підготовці проектних заявок, представники Програми під час семінарів роз’яснять умови конкурсу, представлять форму проектної заявки, критерії оцінки, вимоги візуалізації, а також основні правила та вимоги, що стосуються реалізації проектів.

      Початок семінарів заплановано о 9:30 за місцевим часом (реєстрація – від 9:00). Міста проведення семінарів вказано далі у графіку. Семінари в Україні проводитимуться українською мовою, в Польщі – польською, а в Білорусі – російською мовою. Зареєстровані учасники отримають інформаційні матеріали на мові проведення семінару. 

         З програмоюсемінару та реєстраційною формою можна ознайомитись на сайті Програми www.pbu2020.eu

         Реєстрація участі у семінарах проводиться з 20 по 31 серпня 2018 року. 

         Семінар в м.Тернопіль  відбудеться 25.09.2018 року. 

       Заповнену та підписану реєстраційну форму необхідно надіслати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

         Всі семінари, організовані в рамках Програми, фінансуються за рахунок коштів ЄС. Участь в семінарах є безкоштовною.

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua