ПРОТОКОЛ № 2

засідання обласної робочої групи з питань здійснення контролю у сфері охорони довкілля та використання природних ресурсів

 від 14.09.2016 року                                                                                               м. Тернопіль

 Проводив засідання: Сінгалевич О.В. – начальник управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, заступник керівника робочої групи.

 

Присутні : члени робочої групи - 12 чоловік.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1.Обговорення проекту положення про обласну робочу групу з питань  здійснення контролюу сфері охорони довкілля та використання природних ресурсів

2. Обговорення проекту регламенту обласної робочої групи з питань здійснення контролю у сфері охорони довкілля та використання природних ресурсів.

3.Інші питання діяльності робочої групи.

 

 СЛУХАЛИ:

 

Об’єщик  А.М.: наголосив, що першочерговими завданнями є  нарахування збитків за незаконне використання  кар’єрів, розгородження дамб в смт. Скала-Подільська та в с.  Бережанка Борщівського району.

Ференц Е.М.: довів до відома, що інспекція нараховує  збитки тільки в межах ПЗФ.

Безкоровайний З.Г.: повідомив, що на сьогодні за землями здійснює контроль Державна інспекція сільського господарства в області.

Сінгалевич О.В.: висловив пропозицію  звернутися до Державної служби геології та надр України щодо обґрунтування обсягів видобутку корисних копалин в процесі геологічного вивчення  Бернадівського родовища, а всім членам робочої групи  вивчити механізм ліквідації незаконного спорудження дамб на річці Збруч.

Представники Головного управління Національної поліції України в області: доповіли про проведену роботу.

 

ВИРІШИЛИ:

 

1.Подати проект положення  про обласну робочу групу з питань  здійснення контролюу сфері охорони довкілля та використання природних ресурсів на затвердження першому заступникові голови обласної державної адміністрації Крисаку І.Б.

2. Доповісти першому заступникові голови обласної державної адміністрації Крисаку І.Б. про систематичну відсутність керівників Державної інспекції сільського господарства в області на засіданнях робочої групи.

3.Підготувати лист на адресу  Державної служби геології та надр України щодо обґрунтування обсягів видобутку корисних копалин в процесі геологічного вивчення  Бернадівського  родовища.

4.Членам  робочої групи вивчити механізм ліквідації незаконного спорудження дамб на річці Збруч та подати пропозиції на наступне засідання робочої групи.

 

 

Заступник керівника

робочої групи                                                                                       О.В.СІНГАЛЕВИЧ

 

Протокол вела:         С.М.Рижак                                                                                                        

 

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua