ІНФОРМАЦІЯ

про підсумки розгляду звернень громадян за 2019 рік

      Протягом 2019 року до управління надійшло 86 звернень громадян, що на 18 (20,93 %) більше, ніж за 2018 рік. З них: 11 колективних звернень громадян; 58 звернень громадян через сервер Мінекоенерго «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ», 5 звернень громадян скеровано за належністю.

     Порушувались такі питання: стосовно роботи  котелень на твердому паливі торфі - 3; створення (функціонування) спортивної бази в с. Підгороднє -1; сприяння у благоустрою кар'єру- 4; скарга громадян в процесі проведення оцінки впливу на довкілля -1; скарга на посадову особу – 4; забруднення довкілля - 65; щодо правомірності викорчовування та розпилення дерев – 3; щодо поглиблення русла ріки Тупа – 3; створення потужностей для переробки твердих побутових відходів – 2.

   Начальником та його заступниками регулярно проводяться особисті прийоми громадян, в управлінні діє телефонна «гаряча лінія».

     Усім заявникам надсилаються відповіді у передбачені законом терміни, звернення з питань, які не належать до компетенції управління, перенаправляються за належністю.

 

 

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua