ІНФОРМАЦІЯ

про підсумки розгляду звернень громадян за Ι півріччя 2019 року

      Протягом Ι-го півріччя 2019 року до управління надійшло 53 звернення громадян, що на 9 (20,5 %) більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

      З них: - 3 колективних звернень;- 50 звернень громадян.

      Результати розгляду звернень громадян, які надійшли до управління: надано відповідь на 51 (96,25 %); скеровано за належністю - 2 (3,75%).

      Порушувались такі питання: щодо будівництва кар’єру; щодо роботи котелень на твердому паливі-торфі - 1; забруднення довкілля відходами - 40; щодо забруднення атмосферного повітря - 4; щодо утримання в належному стані вулиці -2; по питанню скасування охоронного статусу ботанічної пам'ятки природи місцевого значення "Кедр Сибірський"-1; з приводу вжити заходів щодо поглиблення русла ріки Тупа с. Бедриківці, Заліщицького р-ну - 3; щодо правомірності викорчовування та розпилення дерев в м. Хоростків -1; скарга на посадову особу-1. 

     Начальником та його заступниками регулярно проводяться особисті прийоми громадян, в управлінні діє телефонна «гаряча лінія». 

     Всім заявникам надіслано відповіді щодо вжитих заходів для вирішення піднятих ними питань. Звернення з питань, які не належать до компетенції управління (2 звернення), перенаправляються за належністю.

 

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua