До уваги інвесторів, власників відходів, органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади!

ПОКРОКОВИЙ ПЛАН ДІЙ ІНВЕСТОРА ЩОДО СПОРУДЖЕННЯ СМІТТЄПЕРЕРОБНОГО ПІДПРИЄМСТВА

1. Подання повідомлення про плановану діяльність (спорудження сміттєпереробного підприємства) до уповноваженого центрального органу (при потужності переробки 100 тонн/добу і більше) або уповноваженого територіального органу з оцінки впливу на довкілля.

(Закон України „Про оцінку впливу на довкілля”, ст.ст. 1, 3) 

 2. Здійснення процедури оцінки впливу на довкілля відповідно до Закону України „Про оцінку впливу на довкілля” та отримання висновку з оцінки впливу на довкілля.

(Закон України „Про оцінку впливу на довкілля”, ст.ст. 3, 9)

 3. Звернення інвестора до районної державної адміністрації з пропозицією розроблення детального плану території (далі – ДПТ) на вибраній земельній ділянці за межами населеного пункту.

(Закон України „Про регулювання містобудівної діяльності”, ст. 19)

 4. Видання районною державною адміністрацією розпорядження про розроблення ДПТ з визначенням замовника документації.

(Закон України „Про регулювання містобудівної діяльності”, ст. 19)

 5. Розроблення замовником ДПТ та здійснення ним процедур громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів та  стратегічної екологічної оцінки згаданої містобудівної документації.

(Закон України „Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.ст. 19, 21, Закон України „Про стратегічну екологічну оцінку” ст. 5, Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 16.11.2011 № 290 „Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації”)

Управління екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заняття вакантних посад державної служби

Наказ

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В» провідного спеціаліста

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В» головного спеціаліста

Рішенням Тернопільської обласної ради від 24 листопада 2017 року №822 затверджено положення про обласний фонд охорони навколишнього природного середовища 

 

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

 СЬОМА  СЕСІЯ

 РІШЕННЯ

 

 від  24 листопада  2017 року № 822

м. Тернопіль

  

Про обласний фонд охорони

навколишнього природного середовища

    Розглянувши пропозиції управління екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації від 23 березня 2017 року       № 03/519, враховуючи рекомендації постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань охорони навколишнього природного середовища та природокористування, керуючись Законом України „Про охорону навколишнього природного середовища”, статтями 22, 23, 75, 76 Бюджетного кодексу України, статтями 43 та 68 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, Тернопільська обласна рада

Увага! Конкурс!

     До уваги підприємств та організацій, що впроваджують або готові впроваджувати зелені технології у виробництво при реалізації екологічних товарів і послуг.

    Вперше в Україні стартував проект – Премія «Екоtransformation- 2018», який покликаний сприяти формуванню нової системи цінностей, підтримуючи лідерів бізнес-спільноти, які, незважаючи на економічні труднощі, підтримують справжні національні цінності – повагу до своєї землі, піклування про її збереження і процвітання. Організатор проекту – об’єднання «Екотрансформація».

Мета проекту:

До уваги власників відходів!

 

      Для запобігання порушення законодавства у сфері поводження з небезпечними відходами на адресу обласних та міських державних адміністрацій надійшов лист Мінприроди від 24.05.2017 № 5/3-7/4149-17 з Переліком ліцензіатів щодо поводження з небезпечними відходами, стосовно яких винесено рішення про анулювання ліцензій у період 2016-2017 років /завантажити/.

      Даний Перелік доводиться до відома суб'єктів господарювання області з метою недопущення безліцензійної діяльності у сфері поводження з небезпечними відходами.

До уваги водокористувачів!

 

    Інформуємо вас, що 04.06.2017 року набирає чинності Закон України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють відносини, пов'язані з одержанням документів дозвільного характеру щодо спеціального водокористування” від 07.02.2017 №1830-VІІІ (див.)

    Надалі дозволи на спецводокористування видаватиме територіальний орган Державного агентства водних ресурсів України. У зв'язку з цим, управління припиняє приймання документів для видачі дозволів на спецводокористування з 05.05.2017 року.

 

 

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua