Оголошення

         Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління спільно з Приватним вищим навчальним закладом „Університет новітніх технологій” пропонують двоїсте навчання екологічного напрямку, при якому теоретична частина підготовки проходить на базі освітньої організації, а практична – на робочому місці. Див. далі.

До уваги суб'єктів господарювання!

     Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планує 11-12 червня 2019 року провести у м. Чорноморськ  Одеської області Секцію «Управління побутовими відходами» в рамках дванадцятого Міжнародного конгресу та Технічної виставки «ЕТЕВК-2019» (Екологія, Теплопостачання, Енергозбереження, Водопостачання, Каналізація).

    Робота Секції буде присвячена питанням практичних аспектів реалізації Національної стратегії управління відходами в Україні, розробки регіональних планів управління відходами та необхідних змін до нормативно-правових актів щодо впровадження сучасних методів та технологій у сфері управління побутовими відходами.

Впровадження систем екологічного управління – нагальна вимога часу 

     Cтан довкілля впливає практично на всі аспекти нашого повсякденного життя: щоб зберегти здоров'я ми повинні дихати чистим повітрям, пити чисту воду, уникати забруднення навколишнього середовища шкідливими відходами, не перебувати під постійним впливом надмірного шуму чи вібрацій. Разом з тим, діяльність самої людини часто завдає відчутної й, інколи, незворотної шкоди всьому живому – повітрю, воді, ґрунту, флорі, фауні, природним ресурсам і в кінцевому результаті, самій людині, як невід'ємній частині оточуючого світу.

    Останнім часом контроль за впливом діяльності підприємств на довкілля набуває дедалі більшого значення, особливо якщо врахувати, що значна частина основних виробничих фондів України не відповідає сучасним екологічним вимогам. В цій ситуації постає необхідність пошуку нових шляхів і підходів до мінімізації антропогенного впливу на навколишнє середовище.

До уваги суб’єктів господарювання! 

     ТОВ „Меледом Трейдерс” пропонує інноваційні рішення для переробки відходів, запровадження яких дозволить значно зменшити обсяг відходів, що потрапляють на сміттєзвалища та під впливом зовнішніх факторів здійснюють викиди шкідливих речовин та газів в атмосферу, забруднюючи повітря. Неналежна утилізація твердих побутових відходів спричиняє забруднення навколишнього природного середовища. Від розкладання органічної складової на звалищах утворюються парникові гази. Відходи приваблюють таких переносників інфекцій, як комахи і гризуни, які можуть поширювати небезпечні хвороби. Деякі проблеми зі здоров’ям, пов’язані з неналежною утилізацією твердих відходів, є: ЛОР-інфекції, інфекції легень, проблеми з диханням, запалення, бактеріальні інфекції, анемія, ризик для серцево-судинної системи, зниження імунітету, алергія, астма, тощо.

До уваги інвесторів, власників відходів, органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади!

ПОКРОКОВИЙ ПЛАН ДІЙ ІНВЕСТОРА ЩОДО СПОРУДЖЕННЯ СМІТТЄПЕРЕРОБНОГО ПІДПРИЄМСТВА

1. Подання повідомлення про плановану діяльність (спорудження сміттєпереробного підприємства) до уповноваженого центрального органу (при потужності переробки 100 тонн/добу і більше) або уповноваженого територіального органу з оцінки впливу на довкілля.

(Закон України „Про оцінку впливу на довкілля”, ст.ст. 1, 3) 

 2. Здійснення процедури оцінки впливу на довкілля відповідно до Закону України „Про оцінку впливу на довкілля” та отримання висновку з оцінки впливу на довкілля.

(Закон України „Про оцінку впливу на довкілля”, ст.ст. 3, 9)

 3. Звернення інвестора до районної державної адміністрації з пропозицією розроблення детального плану території (далі – ДПТ) на вибраній земельній ділянці за межами населеного пункту.

(Закон України „Про регулювання містобудівної діяльності”, ст. 19)

 4. Видання районною державною адміністрацією розпорядження про розроблення ДПТ з визначенням замовника документації.

(Закон України „Про регулювання містобудівної діяльності”, ст. 19)

 5. Розроблення замовником ДПТ та здійснення ним процедур громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів та  стратегічної екологічної оцінки згаданої містобудівної документації.

(Закон України „Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.ст. 19, 21, Закон України „Про стратегічну екологічну оцінку” ст. 5, Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 16.11.2011 № 290 „Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації”)

Управління екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заняття вакантних посад державної служби

Наказ

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В» провідного спеціаліста

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В» головного спеціаліста

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua