До уваги суб’єктів господарювання!

         З 16 по 19 листопада 2021 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ Броварський проспект, 15) відбудеться ХХ Міжнародний промисловий форум-2021, присвячений питанням науково-промислового потенціалу машинобудування. Форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково-практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму (детальніше).

До відома органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування! 

     Державне підприємство «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування» пропонує співпрацю органам державної влади та органам місцевого самоврядування, об’єднаним територіальним громадам, державним та приватним забудовникам, підприємствам у виконанні науково-дослідних та проектних робіт в галузі містобудування та архітектури на всіх стадіях проектування (детальніше).

Створи затишну екозону

     Тернопільська художниця Ольга Голизова (творчий псевдонім Олвія Гольц) запустила проєкт „Побудуй екозону „Курінь І”. Це площа у зеленій зоні 60х60м у формі зірки-багатогранника, кола або квітки.

     Бажаючим долучитися до проєкту необхідно звернутися за номерами телефону (0352) 26-72-09, (050) 699-30-71 для отримання детальної інформації.

До відома органів виконавчої влади та місцевого самоврядування!!!

     Міжнародний інститут-асоціація регіональних екологічних проблем, заснований при Львівському національному університеті ім. Івана Франка, пропонує свою допомогу у наукових дослідженнях та проведенні екологічних експертиз для найбільш вразливих об’єктів Тернопільської області.

     За детальною інформацією щодо співпраці необхідно звернутись за адресою:

79057, м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 103, тел. (032) 237-80-94, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До уваги міських, селищних і сільських рад, суб’єктів господарювання!

     Національний центр сталого розвитку спільно з Професійною асоціацією екологів України (ПАЕУ) усвідомлюючи значимість на державному та місцевому рівнях необхідності сприяння конкурентоспроможності територіальних громад шляхом ефективного використання ними інструментів місцевого сталого розвитку, пропонує долучитись до всеукраїнського освітнього проекту «Лідери змін з екологізації громад» (найактивніші Партнери проекту у кінці поточного року будуть відзначені нагородою ЕКОоскар під час церемонії «ECОtransformation-2021»). Проект «Лідер змін з екологізації громад» передбачає проведення низки освітніх заходів, курсів, семінарів, воркшопів тощо з метою навчання усіх зацікавлених сторін за напрямками сталого розвитку громад із залученням представників місцевої влади, територіальних громад, державних службовців профільних органів, експертів у сфері екологічної безпеки. Програма курсу (детальніше).

До уваги міських, селищних і сільських рад, суб’єктів господарювання! 

     Громадська спілка „Професійна асоціація екологів України” організовує ІІ Щорічний бізнес-форум „ECO-MODERNIZATION-2021”: кращі практичні рішення”, що відбудеться 20-31 березня 2021 року в форматі онлайн.

     Будуть обговорені три блоки питань, зокрема: охорона атмосферного повітря, промислові відходи та вода в промисловості. 

    Серед питань для розгляду - всебічний аналіз діючих і тих, що готуються до прийняття нормативно-правових актів, та кращих рішень з екомодернізації підприємств, підвищення їх еколого-економічної ефективності та реалізації природоохоронних заходів. Читати далі.

ОФІЦІЙНЕ ОГОЛОШЕННЯ 
 
     За результатами засідання ініціативної групи (3 березня 2021 року в режимі онлайн) зі створення Громадської ради при управлінні екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації (далі - Громадська рада), прийнято рішення про проведення Установчих зборів.
     Заяви (взірець додається) для вступу до складу Громадської ради прийматимуться до 6 квітня 2021 року на електронну пошту керівника ініціативної групи Вадзюка Степана Несторовича (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).
    До складу Громадської ради, можуть входити лише дійсні члени інститутів громадянського суспільства (тобто члени офіційно зареєстрованих громадських організацій).

До уваги суб’єктів господарювання!

         З 10 по 12 листопада 2020 року на території Міжнародного виставкового центру, що за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 відбудеться комплексний виставковий захід. Пропонуємо звернути особливу увагу на спеціалізовані виставки, а саме:

- XVIII Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE - 2020» (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, насосне обладнання, труби та трубопровідна арматура, фільтри, прилади контролю та обліку);

- XVIII Міжнародна спеціалізована виставка КомунТех - 2020 (комунальна та спецтехніка, управління відходами, благоустрій, освітлення вулиць та доріг), в рамках якої заплановано спеціалізовану експозицію «Post & DeliveryExpoUA» (поштова та кур’єрська доставка, електронна комерція, складське обладнання);

- XVIII Міжнародна спеціалізована виставка «ECOENERGY EXPO - 2020» (обладнання для сонячних та вітрових електростанцій, автономних систем енергопостачання, когенераційні установки, теплові насоси, системи акумулювання енергії, LEDосвітлення, альтернативні види палива, екотранспорт, промислова екологія).

         Відвідування заходів – безкоштовне.

         За довідками звертатися за тел.: (044) 201-11-62, 201-11-59, 201-11-57; сайт:                       www.iec-expo.com.ua.

До уваги суб’єктів господарювання! 

     ТОВ „Меледом Трейдерс” пропонує інноваційні рішення для переробки відходів, запровадження яких дозволить значно зменшити обсяг відходів, що потрапляють на сміттєзвалища та під впливом зовнішніх факторів здійснюють викиди шкідливих речовин та газів в атмосферу, забруднюючи повітря. Неналежна утилізація твердих побутових відходів спричиняє забруднення навколишнього природного середовища. Від розкладання органічної складової на звалищах утворюються парникові гази. Відходи приваблюють таких переносників інфекцій, як комахи і гризуни, які можуть поширювати небезпечні хвороби. Деякі проблеми зі здоров’ям, пов’язані з неналежною утилізацією твердих відходів, є: ЛОР-інфекції, інфекції легень, проблеми з диханням, запалення, бактеріальні інфекції, анемія, ризик для серцево-судинної системи, зниження імунітету, алергія, астма, тощо.

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua