До уваги органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, суб'єктів господарювання!

         Професійна асоціація екологів України організовує у 2020 році проведення спільних заходів, акцій, конференцій для підприємств, залучаючи кращих експертів з метою підвищення рівня екологічних знань, розбудови ефективної системи екологічної безпеки, виконання норм природоохоронного законодавства. Графік подій - https://ecolog-ua.com/content/grafik-ekozahodiv-navchannya-ecologa.

До уваги міських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад!

     Громадська організація Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» в рамках проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки», оголошує IV етап конкурсу на написання Планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату (SECAP), серед малих та середніх громад України, з чисельністю населення не більше 100 тис.

     Органи місцевого самоврядування: міські та селищні ради, об'єднані територіальні громади України які приєдналися, або мають бажання приєднатися до Європейської ініціативи – (Covenant of Mayors) – «Угода мерів», ініційованої Європейською Комісією від 15.01.2009 року, з метою забезпечення реалізації політики сталого енергетичного розвитку та зменшення викидів парникових газів на території громади не менше ніж на 30% до 2030 року, можуть подавати заяви на участь у конкурсі до 16 год. 00 хв. 31 березня 2020 року.

До уваги органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, суб'єктів господарювання!

     7-8 квітня 2020 року у м. Київ відбудеться IV міжнародна галузева виставка обладнання і технологій для поводження з муніципальними та промисловими стічними водами „Waste Water Management 2020”.

     Міжнародний форум присвячений питанням законодавчого, фінансового та технологічного регулювання поводження зі стічними водами та є платформою для залучення в галузь інвестицій та передових технологій.

     Участь у виставці дозволяє представити свою продукцію та послуги професіоналам галузі поводження зі стічними водами в Україні, які приймають ключові рішення на національному та регіональному рівнях. Див. далі.

Оголошуємо постійно діючий семінар

     Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 р. № 848 „Про реалізацію експериментального проекту із запровадження проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів” (див. постанову) Державною службою геології та надр України запроваджено он-лайн аукціон з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів. Оголошення про виставлення на аукціони ділянок надр та результати аукціонів оприлюднюються на веб-сайті Держгеонадр за посиланням http://www.geo.gov.ua/.                                                                       Запитання щодо процедури продажу спеціальних дозволів на користування надрами через Інтернет пропонуємо подавати на електронну адресу управління екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . При формуванні запитів необхідно вказати наступну тему повідомлення „Щодо проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами”, а також прізвище, ім’я та запитання. За результатами розгляду запитів інформація буде подаватись на веб-сайті управління у розділі „Надра”, пункт меню „Семінар”.

До уваги суб’єктів господарювання! 

Впровадження систем екологічного управління –  нагальна вимога часу

     Cтан довкілля впливає практично на всі аспекти нашого повсякденного життя: щоб зберегти здоров'я ми повинні дихати чистим повітрям, пити чисту воду, уникати забруднення навколишнього середовища шкідливими відходами, не перебувати під постійним впливом надмірного шуму чи вібрацій. Разом з тим, діяльність самої людини часто завдає відчутної й, інколи, незворотної шкоди всьому живому – повітрю, воді, ґрунту, флорі, фауні, природним ресурсам і в кінцевому результаті, самій людині, як невід'ємній частині оточуючого світу.

     Останнім часом контроль за впливом діяльності підприємств на довкілля набуває дедалі більшого значення, особливо якщо врахувати, що значна частина основних виробничих фондів України не відповідає сучасним екологічним вимогам. В цій ситуації постає необхідність пошуку нових шляхів і підходів до мінімізації антропогенного впливу на навколишнє середовище.

 Екологічне управління корисне, як для довкілля, так і для підприємств 

Оголошення

Відбудеться спільне засідання Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України і громадської ради при Мінекоенерго України (див. далі).

До уваги місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування

          Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління на базі кафедри екологічної безпеки для держслужбовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування організовує курси підвищення кваліфікації за 30 – годинною програмою на тему: „Екологічна та промислова безпека при поводженні з відходами виробництва та споживання”. Див. далі.

До уваги суб’єктів господарювання!

     Державне підприємство „Тернопільстандартметрологія” пропонує послуги з сертифікації систем екологічного управління (СЕУ) згідно вимог ДСТУ ISO 14001:2015 „Системи екологічного управління. Вимоги та настанови щодо застосування”.

     Орган сертифікації систем управління ДП „Тернопільстандартметрологія” акредитований на проведення робіт з сертифікації систем екологічного управління в Національному агентстві з акредитації України (атестат акредитації № 80098 від 15.07.2019).

     Для отримання інформації про співпрацю необхідно звернутись у відділ з підтвердження і оцінки відповідності, стандартизації та сертифікації систем  управління ДП „Тернопільстандартметрологія” за адресою: кабінет 604, вул. Оболоня, 4, м. Тернопіль, тел. (0352) 25-04-97, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua