До уваги суб’єктів господарювання!

         З 10 по 12 листопада 2020 року на території Міжнародного виставкового центру, що за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 відбудеться комплексний виставковий захід. Пропонуємо звернути особливу увагу на спеціалізовані виставки, а саме:

- XVIII Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE - 2020» (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, насосне обладнання, труби та трубопровідна арматура, фільтри, прилади контролю та обліку);

- XVIII Міжнародна спеціалізована виставка КомунТех - 2020 (комунальна та спецтехніка, управління відходами, благоустрій, освітлення вулиць та доріг), в рамках якої заплановано спеціалізовану експозицію «Post & DeliveryExpoUA» (поштова та кур’єрська доставка, електронна комерція, складське обладнання);

- XVIII Міжнародна спеціалізована виставка «ECOENERGY EXPO - 2020» (обладнання для сонячних та вітрових електростанцій, автономних систем енергопостачання, когенераційні установки, теплові насоси, системи акумулювання енергії, LEDосвітлення, альтернативні види палива, екотранспорт, промислова екологія).

         Відвідування заходів – безкоштовне.

         За довідками звертатися за тел.: (044) 201-11-62, 201-11-59, 201-11-57; сайт:                       www.iec-expo.com.ua.

До уваги суб’єктів господарювання! 

     ТОВ „Меледом Трейдерс” пропонує інноваційні рішення для переробки відходів, запровадження яких дозволить значно зменшити обсяг відходів, що потрапляють на сміттєзвалища та під впливом зовнішніх факторів здійснюють викиди шкідливих речовин та газів в атмосферу, забруднюючи повітря. Неналежна утилізація твердих побутових відходів спричиняє забруднення навколишнього природного середовища. Від розкладання органічної складової на звалищах утворюються парникові гази. Відходи приваблюють таких переносників інфекцій, як комахи і гризуни, які можуть поширювати небезпечні хвороби. Деякі проблеми зі здоров’ям, пов’язані з неналежною утилізацією твердих відходів, є: ЛОР-інфекції, інфекції легень, проблеми з диханням, запалення, бактеріальні інфекції, анемія, ризик для серцево-судинної системи, зниження імунітету, алергія, астма, тощо.

До уваги органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад! 

         Українським союзом промисловців і підприємців (УСПП) 6 серпня 2020 року буде проведено відеоконференцію з впровадження інфраструктурних та енергозберігаючих інноваційних проектів для об’єднаних територіальних громад на базі платформи Zoom        (див. детальніше: лист УСПП, проєкт програми).

         Метою відеоконференції є обговорення можливостей реалізації зазначених проєктів на основі залучення провідних європейських екологічно безпечних технологій і рішень.

         Контактна особа в УСПП: Масник Олег Іванович, тел.: (050) 353 33 88, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

До уваги органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, суб'єктів господарювання!

         Професійна асоціація екологів України організовує у 2020 році проведення спільних заходів, акцій, конференцій для підприємств, залучаючи кращих експертів з метою підвищення рівня екологічних знань, розбудови ефективної системи екологічної безпеки, виконання норм природоохоронного законодавства. Графік подій - https://ecolog-ua.com/content/grafik-ekozahodiv-navchannya-ecologa.

До уваги міських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад!

     Громадська організація Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» в рамках проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки», оголошує IV етап конкурсу на написання Планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату (SECAP), серед малих та середніх громад України, з чисельністю населення не більше 100 тис.

     Органи місцевого самоврядування: міські та селищні ради, об'єднані територіальні громади України які приєдналися, або мають бажання приєднатися до Європейської ініціативи – (Covenant of Mayors) – «Угода мерів», ініційованої Європейською Комісією від 15.01.2009 року, з метою забезпечення реалізації політики сталого енергетичного розвитку та зменшення викидів парникових газів на території громади не менше ніж на 30% до 2030 року, можуть подавати заяви на участь у конкурсі до 16 год. 00 хв. 31 березня 2020 року.

До уваги органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, суб'єктів господарювання!

     7-8 квітня 2020 року у м. Київ відбудеться IV міжнародна галузева виставка обладнання і технологій для поводження з муніципальними та промисловими стічними водами „Waste Water Management 2020”.

     Міжнародний форум присвячений питанням законодавчого, фінансового та технологічного регулювання поводження зі стічними водами та є платформою для залучення в галузь інвестицій та передових технологій.

     Участь у виставці дозволяє представити свою продукцію та послуги професіоналам галузі поводження зі стічними водами в Україні, які приймають ключові рішення на національному та регіональному рівнях. Див. далі.

Оголошуємо постійно діючий семінар

     Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 р. № 848 „Про реалізацію експериментального проекту із запровадження проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів” (див. постанову) Державною службою геології та надр України запроваджено он-лайн аукціон з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів. Оголошення про виставлення на аукціони ділянок надр та результати аукціонів оприлюднюються на веб-сайті Держгеонадр за посиланням http://www.geo.gov.ua/.                                                                       Запитання щодо процедури продажу спеціальних дозволів на користування надрами через Інтернет пропонуємо подавати на електронну адресу управління екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . При формуванні запитів необхідно вказати наступну тему повідомлення „Щодо проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами”, а також прізвище, ім’я та запитання. За результатами розгляду запитів інформація буде подаватись на веб-сайті управління у розділі „Надра”, пункт меню „Семінар”.

До уваги суб’єктів господарювання! 

Впровадження систем екологічного управління –  нагальна вимога часу

     Cтан довкілля впливає практично на всі аспекти нашого повсякденного життя: щоб зберегти здоров'я ми повинні дихати чистим повітрям, пити чисту воду, уникати забруднення навколишнього середовища шкідливими відходами, не перебувати під постійним впливом надмірного шуму чи вібрацій. Разом з тим, діяльність самої людини часто завдає відчутної й, інколи, незворотної шкоди всьому живому – повітрю, воді, ґрунту, флорі, фауні, природним ресурсам і в кінцевому результаті, самій людині, як невід'ємній частині оточуючого світу.

     Останнім часом контроль за впливом діяльності підприємств на довкілля набуває дедалі більшого значення, особливо якщо врахувати, що значна частина основних виробничих фондів України не відповідає сучасним екологічним вимогам. В цій ситуації постає необхідність пошуку нових шляхів і підходів до мінімізації антропогенного впливу на навколишнє середовище.

 Екологічне управління корисне, як для довкілля, так і для підприємств 

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua