До уваги суб'єктів господарювання!

     Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планує 11-12 червня 2019 року провести у м. Чорноморськ  Одеської області Секцію «Управління побутовими відходами» в рамках дванадцятого Міжнародного конгресу та Технічної виставки «ЕТЕВК-2019» (Екологія, Теплопостачання, Енергозбереження, Водопостачання, Каналізація).

    Робота Секції буде присвячена питанням практичних аспектів реалізації Національної стратегії управління відходами в Україні, розробки регіональних планів управління відходами та необхідних змін до нормативно-правових актів щодо впровадження сучасних методів та технологій у сфері управління побутовими відходами.

      Планується, що у роботі Секції візьмуть участь народні депутати України, експерти французької компанії SUEZ, представники центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадських організацій та засобів масової інформації, керівники державних та комерційних підприємств.

     За довідками звертатись до секретаріату Конгресу: ДП «Науково-дослідний та конструкторсько-технічний інститут міського господарства» (ДП «НДКТІ МГ»); вул. Урицького, 35, м. Київ, Україна, 03035;  тел.: +380 (44) 248-23-75; 248-23-55; 248-23-62; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; сайт http://etevk.org.ua

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua