Водні ресурси 

Характеристика річок

Таблиця 1

Назва річки Протяжність по території регіону, км

Річковий басейн, до якого відноситься річка

Кількість населе

них пунктів вздовж берегової смуги, од.

Кількість гребель (водосховищ), од.

Кількість трубопроводів, що проходять

 через річку, од.

Кількість напірних каналізаційних колекторів, що перетинають водний об’єкт, од.
газо- нафто- аміако- продукто-
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  Великі річки
Дністер 262 р. Дністер 10 - - - - - -
Усього 262   10 - - - - - -
  Середні річки
Збруч 247 р. Дністер 25 2 2 1 - - -
Серет 258 р. Дністер 79 12 2 - - - -
Горинь 62 р.Прип’ять 7 2 - 1 - - -
Іква 56 р.Прип’ять 5 - - - - - -
Усього 623   116 16 4 2 - - -
  Малі річки
Нараївка 23 р. Дністер 3 - - - - - -
Бибелка 8 р. Дністер 2 - - - - - -
Горожанка 14 р. Дністер 5 - - - - - -
Золота Липа 98 р. Дністер 10 2 - - - - -
Східна З.Липа 27 р. Дністер 4 - - - - - -
Ценівка 30 р. Дністер 4 - - - - - -
Без назви (с.Котів) 12 р. Дністер 2 - - - - - -
Тростянець 10 р. Дністер 1 - - - - - -
Без назви (Волощина) 11 р. Дністер 1 - - - - - -
Коропець 79 р. Дністер 9 1 - - - - -
Масювка 10 р. Дністер 2 - - - - - -
Добриводка 20 р. Дністер 2 - - - - - -
Бариш 38 р. Дністер 6 - - - - - -
Без назви (с.Берем’яни) 10 р. Дністер 1 - - - - - -
Золота 17 р. Дністер 2 - - - - - -
Стрипа 146 р. Дністер 6 4 - - - - -
Стрипа Вовчків. 12 р. Дністер 1 - - - - - -
М.Стрипа Східн. 13 р. Дністер 1 - - - - - -
Гнилка 10 р. Дністер - - - - - - -
-М.Стрипа Захід. 17 р. Дністер 2 -          
Гребелька 13 р. Дністер 1 - - - - - -
Висушка 32 р. Дністер 5 - - - - - -
Цецорка 11 р. Дністер 1 - - - - - -
Студенка 25 р. Дністер 1 - - - - - -
Дол. Кочмаргова 12 р. Дністер 1 - - - - - -
Без назви №1 14 р. Дністер 1 - - - - - -
Без назви №2 12 р. Дністер 1 - - - - - -
Вільховець 38 р. Дністер 3 - - - - - -
Криниця 11 р. Дністер 2 - - - - - -
Джурин 54 р. Дністер 9 - - - - - -
Поросячка 12 р. Дністер 2 - - - - - -
Луги 16 р. Дністер 4 - - - - - -
Вятина 2 р. Дністер 1 - - - - - -
Луг 1 р. Дністер - - - - - - -
Серет Лівий 13 р. Дністер - - - - - - -
Гук 12 р. Дністер 1 - - - - - -
Без назви (с.Вертелка) 10 р. Дністер 1 - - - - - -
Лопушанка 20 р. Дністер 7 - - - - - -
Нестерівка 18 р. Дністер 7 - - - - - -
Довжанка 25 р. Дністер 5 - - - - - -
Бродок 19 р. Дністер 3 - - - - - -
Нішла 20 р. Дністер 5 - - - - - -
Свинюха 12 р. Дністер 3 - - - - - -
Без назви (с.Різдв’яни ) 11 р. Дністер 1 - - - - - -
Брушиця 17 р. Дністер - - - - - - -
Гнізна 84 р. Дністер 34 - - - - - -
Без назви (с.Охрімівці) 13 р. Дністер 1 - - - - - -
Теребна 17 р. Дністер 1 - - - - - -
Дзюрава 10 р. Дністер 2 - - - - - -
Хмелева Долина 12 р. Дністер 1 - - - - - -
Качава 16 р. Дністер 1 - - - - - -
Без назви (с.М.Ходачків) 12 р. Дністер 1 - - - - - -
Гніздечна 43 р. Дністер 10 - - - - - -
Гнізна ІІ 11 р. Дністер 2 - - - - - -
Сороцко 18 р. Дністер 1 - - - - - -
Вільховець 10 р. Дністер 2 - - - - - -
Боричівка 10 р. Дністер 2 - - - - - -
Гнила Рудка 18 р. Дністер - - - - - - -
Сидорівка 10 р. Дністер - - - - - - -
Перейма 22 р. Дністер 2 - - - - - -
Біла 26 р. Дністер 5 - - - - - -
Млинка 11 р. Дністер 1 - - - - - -
Черкаска 25 р. Дністер 2 - - - - - -
-Тупа 44 р. Дністер 7 - - - - - -
-Горбатий Лан 10 р. Дністер 3 - - - - - -
Храмова 22 р. Дністер 4 - - - - - -
Нічлава 81 р. Дністер 12 1 - - - - -
Нічлавка 35 р. Дністер 6 1 - - - - -
Рудка Мала 14 р. Дністер 1 - - - - - -
Рудка Велика 11 р. Дністер - - - - - - -
Драпака 18 р. Дністер 1 - - - - - -
Циганка 38 р. Дністер 7 1 - - - - -
Вільховець 12 р. Дністер 2 - - - - - -
Дзвинячка 14 р. Дністер 5 - - - - - -
Гнила 13 р. Дністер 3 - - - - - -
Самчик 24 р. Дністер - - - - - - -
Волчак 18 р. Дністер 9 - - - - - -
Самець 25 р. Дністер 9 - - - - - -
Без назви (Росоховатець) 14 р. Дністер 3 - - - - - -
Сновида 10 р. Дністер - - - - - - -
Гнила 57 р. Дністер 9 - - - - - -
Корилювка 10 р. Дністер 2 - - - - - -
Гнилка 11 р. Дністер 2 - - - - - -
Черниця 13 р. Дністер 1 - - - - - -
Тайна 47 р. Дністер 5 - - - - - -
Без назви (с.В.Говилів) 10 р. Дністер 1 - -- - - - -
Голодні Стави 33 р. Дністер 4 - - - - - -
Слобідка 18 р. Дністер 1 - - - - - -
Чабарівка 13 р. Дністер 1 - - - - - -
Кривенький 15 р. Дністер 1 - - - - - -
Батова Долина 12 р. Дністер 1 - - - - - -
Вільховий 12 р. Дністер 1 - - - - - -
Слоновка 6 р.Прип’ять 1 - - - - - -
Вирля 16 р.Прип’ять - - - - - - -
Людомірка 6 р.Прип’ять 3 - - - - - -
Іловиця 8 р.Прип’ять 3 - - - - - -
Без назви (Передмірка) 13 р.Прип’ять 1 - - - - - -
Добринь 10 р.Прип’ять 1 - - - - - -
Жирак 30 р.Прип’ять 11 - - - - - -
Без назви (с.М.Білка) 22 р.Прип’ять 2 - - -- - - -
Свинорийка 14 р.Прип’ять 2 - - - - - -
Синявка 10 р.Прип’ять 1 - - - - - -
Буглівка 25 р.Прип’ять 7 - - - - - -
Без назви (Іванківці) 13 р.Прип’ять 1 - - - - - -
Жердь 13 р.Прип’ять 2 - - - - - -
Горинька 33 р.Прип’ять 10 - - - - - -
Вілія 37 р.Прип’ять 2 - - - - - -
Без назви (с.Шумбар) 11 р.Прип’ять 1 - - - - - -
Людв’яний 12 р.Прип’ять 1 - - - - - -
Шопінка 13 р.Прип’ять 2 - - - - - -
Без назви (Рахманів) 10 р.Прип’ять 1 - - - - - -
Кума 18 р.Прип’ять 2 - - - - - -
Без назви (Потуторів) 11 р.Прип’ять 1 - - - - - -
Без назви (с.Бриків) 4 р.Прип’ять 1 - - - - - -
Боложівка 10 р.Прип’ять 2 - - - - - -
Кутянка 13 р.Прип’ять 3 - - - - - -
Понур 3 р.Прип’ять - - - - - - -
Усього 2400   358 - - - - - -

РАЗОМ

3285

 

484

10

-

-

-

-

-

 

 

Дозвільна діяльність у сфері водокористування

 

Таблиця 2

Дозволи на спеціальне водокористування

За роками
2012  рік 2013 рік 2014 рік
короткостроковий довгостроковий короткостроковий довгостроковий короткостроковий довгостроковий
- у разі використання води водних об'єктів загальнодержавного значення 275 7 416 8 406 37
      видано вперше 203 5 144 4 113 4
      анульовано* 15 - 38 - 3 33
      продовжено строк 57 2 234 4 290 0
- у разі використання води водних об'єктів місцевого значення - - - - - -
      видано вперше - - - - - -
      анульовано* - - - - - -
      продовжено строк - - - - - -

*- Перелік підприємств області, яким було анульовано дозволи на спеціальне водокористування протягом 2014 року:

1. ДП «Дінтер Україна Скала» (смт.Скала-Подільська, Борщівський р-н) – на підставі заяви підприємства.

2. ФГ «ЕДЕМ-2004» (с.Тулин, Борщівський р-н) – на підставі заяви підприємства.

3. ФОП Ганцяк О.Л. (м.Борщів, Борщівський р-н) – на підставі заяви водокористувача.

4. ТОВ «Кнауф Гіпс Скала» (м.Борщів, Борщівський р-н) – на підставі заяви підприємства.

5. ТОВ «Пролісок» (с.Пишківці, Бучацький р-н) – на підставі заяви підприємства.

6 ФОП Черниш М.М. (м.Копичинці, Гусятинського р-ну) – на підставі заяви водокористувача.

7. ТОВ «Зірка» (м.Копичинці, Гусятинський р-н) – на підставі подання Державної екологічної інспекції у Тернопільській області.

8. ТДВ «Гусятинський механічний завод» (смт.Гусятин) – на підставі заяви підприємства.

9. ФОП Мацик Р.М. (с.Нижчі Луб’янки Збаразький р-н) – на підставі заяви водокористувача.

10. ФОП Очеретнюк В.В. (с.Поляни, Збаразький р-н) – на підставі заяви водокористувача.

11. ТОВ «Завод Галичина» (вул.Кременецька,2, м.Почаїв, Кременецький р-н) – на підставі заяви підприємства.

12. ТОВ «Завод Галичина» (вул.Лятуринської,17, м.Кременець) – на підставі заяви підприємства.

13. ПП „Виробнича фірма „Калина”(вул.Дубенська,175, м.Кременець) – на підставі заяви підприємства.

14. ТОВ «Кременецьке молоко» (с.Білокриниця, Кременецький р-н) – на підставі заяви підприємства.

15. Вуличний комітет «Добробут» (с.Жолоби, Кременецький р-н) – у зв’язку з поданням Кременецької об’єднаної державної податкової інспекції.

16. Вуличний комітет «Джерело» (с.Колосова, Кременецький р-н) – у зв’язку з поданням Кременецької об’єднаної державної податкової інспекції.

17. Об’єднання «Оберіг» (с.Чугалівка і с.Бонівка Кременецького р-н) – у зв’язку з поданням Кременецької об’єднаної державної податкової інспекції.

18. Левик В. І. (вул. Вишнівецька,1, м.Ланівці) – на підставі заяви водокористувача..

19. ФОП  Гавришко В.П. (с. Качанівка, Під волочиський р-н)на підставі заяви водокористувача.

20. ДП  «Укрспирт» Новосілківське МПД (с. Новосілка, Підволочиський р-н) – на підставі заяви підприємства.

21. ПАТ «Підгаєцька агропромтехніка» (вул.Шевченка, 64, м.Підгайці) – на підставі заяви підприємства.

22. ФОП Драпак Я.О (вул.Міцкевича, 26, м.Підгайці)на підставі заяви водокористувача.

23. ПАТ «Булат» (вул.Тернопільська, 35, смт. Микулинці, Теребовлянський р-н) – на підставі заяви підприємства.

24. ФОП Зелінка І.Я. (с.Лошнів, Теребовлянський р-н) на підставі заяви водокористувача.

25. ВАТ «Агропромтехніка» (с.Плотича, Тернопільський р-н) – на підставі заяви підприємства.

26. ПАТ «Тернопільнафтопродукт» (смт.В.Березовиця, Тернопільський р-н) – на підставі заяви підприємства.

27. ТОВ «Вест Ойл Груп» (с.Байківці, Тернопільський р-н) – на підставі заяви підприємства.

28. ТОВ «Дельта Вест Ойл Груп» (м.Чортків) – на підставі заяви підприємства.

29. ФОП Доскочинський М.П. (с.Росохач, Чортківський р-н) на підставі заяви водокористувача.

30. ФОП Кутрань О.В. (Чортківський р-н,  Білівська с/рада) – на підставі заяви водокористувача.

31. ФОП Білевич В.Є. (м.Чортків)на підставі заяви водокористувача.

32. Комбінат «Будіндустрія» ТОВ «Тернопільбуд» (вул.Поліська, 6, м.Тернопіль) – на підставі заяви підприємства.

33. Промбаза ТОВ «Тернопільбуд» (вул.Промислова, 30, м.Тернопіль) – на підставі заяви підприємства.

 

Водні об’єкти  регіону*

 

Таблиця 3

Водні об’єкти Одиниця виміру Кількість Примітка
Усього од. 912  
у тому числі:      
місцевого значення од. -  
з них передано в оренду, зокрема од. -  
водосховищ (крім водосховищ комплексного призначення) од. -  
ставків од. -  
озер од. -  
замкнених природних водойм од. -  
акваторій (водного простору) внутрішніх морських вод, територіального моря, виключної (морської) економічної зони України од. -  
загальнодержавного значення од. 912  
з них передано в оренду, зокрема од. 521  
водосховищ (крім водосховищ комплексного призначення)  од. 17  
ставків од. 504  
озер од. -  
замкнених природних водойм од. -  
акваторій (водного простору) внутрішніх морських вод, територіального моря, виключної (морської) економічної зони України од. -  

*- За даними Тернопільського обласного управління водних ресурсів

 

Динаміка водокористування*

Таблиця 4

Показники Одиниця виміру 2012 рік 2013 рік 2014 рік
1 2 3 4 5
Забрано води з природних джерел, усього млн. м3 87,29 85,76 84,36
у тому числі:        
поверхневої млн. м3 60,89 59,44 58,59
підземної млн. м3 26,40 26,32 25,77
морської млн. м3 - - -
Забрано води з природних джерел у розрахунку на одну особу м3 80,82 79,75 78,8
Використано свіжої води, усього млн. м3 74,42 72,60 71,76
у тому числі на потреби:        
господарсько-питні млн. м3 15,43 15,44 15,25
виробничі млн. м3 26,41 23,79 24,4
сільськогосподарські млн. м3 2,451 2,645 2,879
зрошення млн. м3 - - -
Використано свіжої води у розрахунку на одну особу м3 68,90 67,5 67,0
Втрачено води при транспортуванні млн. м3 6,036 6,014 5,507
  % до заб-раної води 8,12 7,54 6,5
Скинуто зворотних вод, усього млн. м3 75,12 73,65 71,86
у тому числі:        
у підземні горизонти млн. м3 - - -
у накопичувачі млн. м3 0,831 0,709 0,789
на поля фільтрації млн. м3 1,647 0,984 1,33
у поверхневі водні об’єкти млн. м3 72,64 71,96 69,74
Скинуто зворотних вод у поверхневі водні об’єкти,        
усього млн. м3 72,64 71,96 69,74
з них:        
 нормативно очищених, усього млн. м3 19,76 19,62 19,04
у тому числі:        
на спорудах біологічного очищення млн. м3 19,76 19,62 18,84
на спорудах фізико-хімічного очищення млн. м3 - - -
на спорудах механічного очищення млн. м3 0,197 0,163 0,193
 нормативно (умовно) чистих без очищення млн. м3 50,19 49,87 48,2
 забруднених, усього млн. м3 2,692 2,474 2,505
у тому числі:        
недостатньо очищених млн. м3 1,971 1,760 1,773
без очищення млн. м3 0,721 0,714 0,732

Скинуто зворотних вод у поверхневі водні об’єкти

у розрахунку на одну особу

м3 65,2 66,9 65,1

*- За даними Тернопільського обласного управління водних ресурсів

Обсяги оборотної, повторної і послідовно використаної води*

Таблиця 5

Види економічної діяльності 2012 рік 2013 рік 2014 рік
усього, млн. м³ % економії свіжої води за рахунок оборотної усього, млн. м³ % економії свіжої води за рахунок оборотної усього, млн. м³

% економії свіжої води за рахунок оборотної

Усього по регіону 45,00 63,04 32,04 57,42 37,74 60,8
у тому числі:            
промисловість 44,97 89,05 32,01 90,07 37,72 90,0
сільське господарство - - - - - -
житлово-комунальне господарство - - - - - -

*- За даними Тернопільського обласного управління водних ресурсів

Скидання зворотних вод та  забруднюючих речовин водокористувачами - забруднювачами поверхневих водних об’єктів*

Таблиця 6

Назва

водокористувача-забруднювача

2012 рік 2013 рік 2014 рік

об¢єм скидання зворотних вод,

млн. м3

обсяг забруд-нюючих речовин,

т

об¢єм скидання зворотних вод,

млн. м3

обсяг забруд-нюючих речовин,

т

об¢єм скидання зворотних вод,

млн. м3

обсяг забруд-нюючихречовин,

т

1 2 3 4 5 6 7
р. Золота Липа

МКП “Добробут”,

м. Бережани

0,194 228,04 0,2042 357,32 0,197 313,76
р. Коропець
КП „Монастириський комунсервіс” 0,027 46,3 0,0226 40,878 0,022 34,20
КП„Козова Комунсервіс” Козівської селищної ради 0,074 141,56 0,082 144,02 0,073 103,32
р. Стрипа
ТОВ “Бучацький сирзавод” 0,025 61,86 0,019 77,8 0,021 29,3
КП „Зборівський водоканал” 0,092 178,23 0,094 145,3 0,092 152,76
р. Серет
ПМП “Комунекосервіс” смт. Микулинці 0,058 57,37 0,052 48,85 0,054 55,17
Чортківський ВУВКГ 0,518 545,49 0,557 1860,76 0,662 1083,88
КП Теребовлянської міської ради „Теребовля” 0,129 226,48 0,138 253,99 0,123 233,56
р. Нічлава
ДП „Техніка” м.Борщів 0,126 314,43 0,137 315,58 0,133 280,20
р. Збруч
Підволочиське УЖКГ 0,146 170,3 0,14 187,8 0,154 144,63
Хоростківське МКП „Комунальник”

0,0195

29,18

0,017

23,4

0,019

27,10

р. Дністер
ПП „Комунальник-Плюс” м. Заліщики 0,132 266,0 0,085 142,8 0,075 104,9
р. Гнізна
КП Великобірківської селищної ради „Добробут” 0,015 20,9 0,0159 14,2842 0,0139 13,26
р. Іква
КП „Міськводгосп” м.Кременець 0,295 1533,6 0,298 1875,3 0,291 1073,1
р. Горинь
Ланівецьке КП по благоустрою 0,066 81,0 0,067 113,76 0,075 104,27
р. Вілія
КП „Шумськкомунсервіс” 0,033 33,2 0,0308 37,628 0,0306 44,06

*- За даними Тернопільського обласного управління водних ресурсів

Скидання забруднюючих речовин із зворотними водами

у поверхневі водні об’єкти

Таблиця 7

Скидання забруднюючих речовин

по регіону

2012 рік 2013 рік 2014 рік

обсяг забруд-нюючих

речо-вин,

тис. т

% до загаль-ного обсягу

обсяг забруд-нюючих

речо-вин,

тис. т

% до загаль-ного обсягу

обсяг забруд-нюючих

речо-вин,

тис. т

% до загаль-ного обсягу
1 2 3 4 5 6 7
Скинуто забруднюючих речовин, усього 27,59 Х 28,32 Х 27,33 Х
Скинуто забруднюючих речовин з перевищенням нормативів гранично допустимого скидання 3,933 14,3 5,6 19,7 5,58 20,4

Середньорічні концентрації речовин в контрольних створах водних об’єктів регіону за звітний  рік (в одиницях кратності відповідних ГДК)*

Таблиця 8

Місце спостереження за якістю води Показники складу та властивостей
завислі речовини БСК5 мінера-лізація сульфати хлори-ди амоній-іон нітрати нафто-продукти інші
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Контрольні створи водного об’єкту господарсько-побутового призначення:                  

р. Золота Липа

м.Бережани

10,25 2,82 412,5 27,0 17,27 0,33 3,0 0

Нітрати 0,07 мг/дм3

Фосфати 0,19 мг/дм3

р. Стрипа

м.Бучач

11,30 2,88 425,75 20,70 16,77 0,33 5,48 0

Нітрати 0,11 мг/дм3

Фосфати 0,15 мг/дм3

р.Збруч

смт.Скала-Подільська

11,0 3,0 447,0 21,8 25,80 0,09 2,97 0

Нітрати 0,05 мг/дм3

Фосфати 0,14 мг/дм3

р.Коропець

смт.Козова

10,0 2,86 339,25 20,72 23,11 0,20 2,33 0

Нітрати 0,06 мг/дм3

Фосфати 0,13 мг/дм3

р.Серет

с.В.Івачів

10,30 2,76 355,25 16,39 20,68 0,11 3,40 0

Нітрати 0,02 мг/дм3

Фосфати 0,10 мг/дм3

р.Серет

м.Тернопіль

9,67 2,82 360,58 13,27 23,41 0,06 2,16 0

Нітрати 0,03 мг/дм3

Фосфати 0,09 мг/дм3

р.Серет

с.Касперівці

10,80 2,76 449,25 34,36 29,11 0,09 7,90 0

Нітрати 0,08 мг/дм3

Фосфати 0,25 мг/дм3

р.Нічлава

м.Борщів

12,50 3,66 592,00 88,91 36,83 0,10 3,26 0

Нітрати 0,12 мг/дм3

Фосфати 0,17 мг/дм3

р.Іква

м.Кременець

9,25 2,76 416,00 15,13 17,04 0,19 6,17 0

Нітрати 0,05 мг/дм3

Фосфати 0,05 мг/дм3

р.Горинь

смт.Вишнівець

9,75 2,78 405,25 15,05 17,40 0,35 5,75 0

Нітрати 0,11 мг/дм3

Фосфати 0,13 мг/дм3

р.Дністер,

с.Устя

0,87 0,88 0,40 0,15 0,15 <0,1 0,11 <0,1 -
р.Дністер, с.Окопи 0,85 0,95 0,37 0,16 0,11 <0,1 0,12 <0,1 -
р.Збруч, смт Скала-Подільска 0,81 0,96 0,42 0,18 0,12 <0,1 0,09 <0,1 -
р.Збруч, с.Окопи 0,79 0,93 0,32 0,08 0.24 <0,1 0,12 <0,1 -
р.Серет, с.Шершенівка 0,82 0,86 0,27 0,1 0,21 <0,1 0,11 <0,1 -
р.Серет, с.Більче-Золоте 0,84 0,88 0.27 0,09 0,19 <0,1 0,11 <0,1 -
р.Дністер, с.Колодрібка 0,88 0,9 0,41 0,20 0,26 <0,1 0,16 <0,1 -
р.Серет, с.Лисівці 0,83 0,87 0,32 0,19 0,22 <0,1 0,1 <0,1 -
р.Серет, с.Городок 0,84 0,93 0,41 0,12 0,25 <0,1 0,15 <0,1 -
р.Дністер, с.Берем’яни - 6,8 - 28 24 0,24 13,2 - -

р.Дністер,

смт Коропець

- 5,9 - 24 28 0,23 12,3 - -
р.Золота Липа, м.Бережани 0,095 7,8 6,3 29,5 24,2 0,11 8,1 - -

р.Коропець,

смт Козова

0,096 3,63 6,4 44,5 59,1 0,9 18,0 - -
р. Стрипа, с.Плотича 0,07 3,8 6,1 19,2 29 0,18 9,45 - -
Став с.Іква 440 6,4 5,0 15,0 19,0 0,4 18,0 - -
Став с.В.Бережці 430 6,3 6,0 24,0 22,0 0,2 22,00 - -
Озеро м.Шумськ 580 5,8 6,6 24,0 29,0 0,5 7,2 - -
Став с.Кутянка 570 5,4 5,1 26,0 28,0 0,9 6,3 - -
Озеро м.Ланівці 490 6,6 5,2 20,0 24,0 0,8 18,0 - -
Став с.Борщівка 400 6,8 4,6 18,0 23,0 0,6 16,0 - -

р.Збруч,

 смт Підволочисько

38,0 5,1 6,25 25,1 25,2 0,16 7,6 - 7,0
р. Збруч, с.Мислова 35,0 7,0 6,0 32,1 29,3 0,23 7,4 - 7,6
Став м.Збараж 47,0 6,1 6,1 26,11 21,28 0,1 5,23 - 6,0
р.Гнізна (між м.Збаражом та с.Залужжя 37,0 5,6 6,31 10,08 25,8 1,27 4,36 - 4,3
р.Горинь, с.Лози 38,0 5,2 5,7 37,8 58,7 0,16 4,0 - 78,4
р.Горинь, м.Вишнівець (біля посту ДАІ Тернопіль-Кременець 42,0 4,8 6,0 37,2 26,2 0,13 4,36 - 8,4
р.Серет (до злиття) с.Семенів - - 4,5 40 78 1,06 2,32 - -
р.Серет (після злиття) с.Семенів - - 4,0 41,0 40,0 0,19 1,45 - -
р. Серет, с.Мишковичі - - 3,0 40,0 30,0 0,15 16 - -
р.Серет с.В.Березовиця - - 4,0 35,0 30,0 0,2 15,0 - -
р. Серет Тернопільський став в районі впадіння річки - 0,8 - 0,02 0,04 0,17 0,08 - -
Тернопільський став Тернопільский міський пляж - 0,8 - 0,02 0,04 0,10 0,04 - -
Тернопільський став - 0,7 - 0,02 0,04 0.16 0.03 - -
в районі ресторану „Хутір”                  
р. Серет (вихід зі ставу - 0,78 - 0,03 0,04 0,12 0,06 - -
р. Серет с.Біла 691 5,3 7,3 35,14 31,95 0,23 12,88 - -
р. Серет с.Скородинці 622 5,46 8,3 30,27 32,5 0,42 10,98 - -
р. Серет м.Чортків 687 5,30 6,0 30.27 35 0,40 5,25 - -
р. Серет с.Улашківці 712 5,25 6,4 35,14 43,5 0,53 15,75 - -
р. Черкаська, с.Ягільниця 685 5,50 7,0 0,25 29 0,52 12,7 - -
р. Тупа с.Марилівка 687 5,46 7,1 23,96 29 0,58 11,93 - -
р.Джуринка с.Джурин 683 5,46 8,2 0,17 31 0,09 14,32 - -
Став с.Шманьківці 712 6,96 7,5 44,73 83,5 0,34 4,29 - -
Став с.Біла 622 5,29 6,4 38,34 29 0,42 10,98 - -
Став с.Махавка 622 5,37 6,6 29,48 36 0,48 10,98 - -
р.Збруч біля рятувальної станції 680 9,92 7,5 31 30,3 0,56 13,87 - -
р.Збруч біля верхнього моста 680 14,3 8,8 29,48 29,0 0,42 13,84 - -
р.Збруч біля нижнього моста 682 15,1 7,3 31,95 43,5 0,69 15,75 - -
р.Тайна м.Хоростків 658 5,71 7,3 23,96 24,5 0,49 11,93 - -
р. Гнила с.Литківці 692 5,63 7,8 0,2 29 0,1 0,11 - -
Контрольні створи водного об’єкту рибогосподарського призначення:               0

Нітрати 0,07 мг/дм3

Фосфати 0,19 мг/дм3

р.Горинь

смт.Ланівці

10,25 2,88 406,75 13,85 23,70 0,21 4,75 0

Нітрати 0,07 мг/дм3

Фосфати 0,09 мг/дм3

р.Циганка

с.Мушкатівка

10,75 3,28 451,7 23,19 38,26 0,07 3,19 0

Нітрати 0,04 мг/дм3

Фосфати 0,13 мг/дм3

р.Збруч смт.Підволочиськ 12,0 2,92 448,75 21,62 24,69 0.14 5,78 0

Нітрати 0,12мг/дм3

Фосфати 0,14 мг/дм3

*- За даними Головного управління Держсанепідслужби та Тернопільського обласного управління водних ресурсів

Інструментально-лабораторний контроль якості поверхневих вод*

Таблиця 9

Назва водного об’єкту Кількість контрольних створів, в яких здійснювались вимірювання, од. Відібрано та проаналізовано проб води, од. Кількість показників, у тому числі забруднюючих речовин, що визначалися, од. Кількість випадків  та назва речовин з перевищенням ГДК, од.

усього

з перевищенням ГДК
1 2 3 4 5 6
р. Золота Липа 1 0 4 33 0
р.Збруч 2 1 8 33 1-ХСК
р.Стрипа 1 0 4 33 0
р.Горинь 2 0 8 33 0
р. Циганка 1 1 4 33

1-ХСК

1-БСК5

р.Дністер 1 1 1 23  1 (БСК-5, АСПАР)
р. Гнізна Гнила 3 2 3 20 1 (БСК – 5, залізо)
р.Тупа 1 1 2 18 2 (завислі речовини, БСК-5, ХСК)
р. Серет 11 11 20 20 17 (БСК-5, фосфат, нафтопродукти, азот амонійний, залізо, АСПАР)
3 0 20 33 0
р.Тайна 2 2 3 21

3 (азот амонійний, ХСК,БСК-5,

 сапоніни)

р.Коропець 5 3 7 21

3 (сухий залишок, завислі речовини, ХСК, БСК-5,

сапоніни, АСПАР)

1 0 4 33 0
р.Нічлава 2 2 2 24 2 (ХСК, БСК-5)
1 1 4 33

1-ХСК

1-БСК5

р.Гнізна 1 - 1 18 -
р. Іква 1 1 1 20 1 (БСК-5, залізо)
1 0 4 33 0

*- За даними Тернопільського обласного управління водних ресурсів та Державної екологічної інспекції у Тернопільскій області

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@tr.ukrtel.net