2021 РІК

1.Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом січня 2021 року.

2.Перелік  суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом лютого 2021 року.

3.Перелік  суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом березня 2021 року.

4.Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом квітня 2021 року.

5.Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом травня 2021 року.

6.Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом червня 2021 року

7.Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом липня 2021 року.

8.Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом серпня 2021 року.

9.Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом вересня 2021 року.

10.Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом жовтня 2021 року.

2020 РІК

1.Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом січня 2020 року.

2.Перелік  суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом лютого 2020 року.

3.Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом березня 2020 року.

4.Протягом квітня 2020 року дозволи на викиди забруднюючих речовин не видавалися.

5.Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом травня 2020 року.

6.Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом червня 2020 року.

7.Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом липня 2020 року.

8.Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом серпня 2020 року.

9.Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом вересня 2020 року.

10.Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом жовтня 2020 року. 

11.Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом листопада 2020 року. 

12.Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом грудня 2020 року. 

 

2019 РІК

1.Перелік  суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом січня 2019 року. 

2.Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом лютого 2019 року. 

3.Перелік  суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом березня 2019 року. 

4.Перелік  суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом квітня 2019 року.

5.Перелік  суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом травня 2019 року. 

6.Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом червня 2019 року. 

7.Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом липня 2019 року. 

8.Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом серпня 2019 року.

9.Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом вересня 2019 року.

10.Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом жовтня 2019 року. 

11.Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом листопада 2019 року. 

12.Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом грудня 2019 року. 

   2018 РІК 

 1. Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом грудня 2018 року. 
 2. Перелік суб"єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом листопада 2018 року. 
 3. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом жовтня 2018 року.
 4. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом вересня 2018 року.
 5. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом серпня 2018 року.
 6. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом липня 2018 року. 
 7. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом червня 2018 року.
 8. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом травня 2018 року. 
 9. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом квітня 2018 року. 
 10. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом березня 2018 року. 
 11. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом лютого 2018 року.
 12. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом січня 2018 року.

 2017 РІК

 1. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом грудня 2017 року.
 2. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом листопада 2017 року
 3. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом жовтня 2017 року. 
 4. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом  вересня  2017 року.
 5. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом  серпня  2017 року. 
 6. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом липня 2017 року.
 7.  Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом червня 2017 року.
 8.  Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом  травня 2017 року.
 9.  Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом  квітня  2017 року.
 10. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом  березня  2017 року.
 11. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом  лютого  2017 року.
 12. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом січня  2017 року.

2016 РІК

 1. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом грудня 2016 року. 
 2. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом листопада 2016 року.
 3. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом жовтня  2016 року.
 4. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом вересня  2016 року.
 5. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом серпня 2016 року.
 6. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом липня 2016 року.
 7. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому gорядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом  червня  2016 року
 8. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом  травня  2016 року
 9. Перелік суб'єктів  господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин протягом  квітня  2016 року
 10. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди pабруднюючих речовин та на розміщення відходів протягом  березня 2016 року
 11. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин та на розміщення відходів протягом  лютого 2016 року
 12. Перелік суб'єктів господарювання, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди забруднюючих речовин та на розміщення відходів протягом  січня 2016 року  

 

Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об'єктів другої та третьої групи

       Відповідно до статті 11 Закону України „Про охорону атмосферного повітря", викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами можуть здійснюватися після отримання дозволу, виданого суб'єкту господарювання, об'єкт якого належить до другої або третьої групи, обласними, Київською, Севастопольською міськими державними адміністраціями, органом виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань охорони навколишнього природного середовища за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення.

  Отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря визначено „Порядком проведення та оплати робіт, пов'язаних з видачею дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, обліку підприємств, установ, організацій та громадян – суб'єктів підприємницької діяльності, які отримали такі дозволи", затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 р. №302.

  Процедура отримання дозволу складається з двох етапів: розробки відповідних документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин та їх узгодження у відповідних державних органах.

  У свою чергу для отримання дозволу на викиди новими стаціонарними джерелами суб’єкт господарювання подає на реєстрацію до департаменту звіт по інвентаризації викидів забруднюючих речовин в атмосферу виключно цих нових джерел.

  Для отримання дозволу на викиди стаціонарними джерелами, які реконструюються, модернізуються, суб’єкт господарювання подає на реєстрацію до департаменту звіт по інвентаризації викидів забруднюючих речовин а атмосферне повітря всіх існуючих джерел з урахуванням змін, які сталися в результаті реконструкції, модернізації.

  Від якості виконання інвентаризації залежить повнота врахування джерел викидів, а також достовірність оцінки якісного та кількісного складу викидів.

  Суть документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів зводиться до грамотної оцінки відповідності фактичних викидів підприємства до діючого законодавства, а також, у разі необхідності, розробці заходів щодо зниження викидів. Відповідно до позитивного результату розгляду матеріалів департаментом видається дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для підприємств, установ, організацій та громадян – суб'єктів підприємницької діяльності.

  Зібраний пакет документів подається у Центр надання адміністративних послуг, де його буде зареєстровано державним адміністратором та передано у Департамент екології та природних ресурсів Тернопільської облдержадміністрації.

   Заява та документи, що додаються до неї, подаються державному адміністраторові особисто суб'єктом господарювання (керівником юридичної особи, фізичною особою - підприємцем) або уповноваженою ним особою. Уповноважена особа повинна мати документ, який підтверджує іі повноваження (доручення).

  Повний перелік документів для отримання дозволу подано в інформаційній картціадміністративної послуги «Видача дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об’єктів другої та третьої груп».

 

Додаткова інформація:

 

Строк дії документа дозвільного характеру:

Для об'єктів ІІ групи – 10 років;

Для об'єктів ІІІ групи – необмежений.

 

Платність видачі документа дозвільного характеру : Безоплатно

Строк, протягом якого видається документ дозвільного характеру: 10 робочих днів

Закони України:

1. Закон України „Про охорону атмосферного повітря";

2. Закон України „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності";
3. Закон України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру".

Акти Кабінету Міністрів України:

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 13.03.2002 р. № 302 „Про затвердження порядку проведення та оплати робіт, пов'язаних з видачею дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, обліку підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців, які отримали такі дозволи"

Акти центральних органів виконавчої влади:

1. Наказ Мінприроди України від 09.03.2006 р. №108 „Про затвердження інструкції про загальні вимоги до оформлення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для підприємств, установ, організацій та громадян підприємців".

 

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua