Оцінка впливу на довкілля

     

Про підсумки розгляду звернень

громадян за Ι півріччя 2016 року

 

Протягом Ι-го півріччя 2016 року до управління надійшло 25 звернень громадян, що на 1  (4 %) більше, ніж за аналогічний період 2015 року.

З них:

- 11 колективних звернень;

- 14  звернень громадян.

Результати розгляду 25 звернень громадян, які надійшли до управління: надано відповідь на 19  (76 %); скеровано за належністю - 6 (24%).

     У зверненнях порушено такі питання: про розміщення полігонів твердих побутових відходів – 1, щодо діяльності свинокомплексу "Агро-Ланівці – 2, забруднення водних ресурсів, підземних вод – 2, питання екологічної безпеки р. Серет – 2, щодо сприяння в проведенні екологічного моніторингу джерела с. Гаї Гречинські – 2, щодо бездіяльності рибоохорони – 1, стосовно    вирубки  аварійних дерев і незаконної вирубки дерев – 1, про забруднення довкілля – 3, щодо внесення пропозицій до Стратегії розвитку до 2020 – 1, про діяльність місцевих органів виконавчої влади – 1, стосовно законності будівництва об’єктів – 4, про аграрну політику та земельні відносини – 1, видобування корисних копалин  - 4.

Начальником та його заступниками регулярно проводяться особисті прийоми громадян, в управлінні діє телефонна “гаряча лінія”, графік якої затверджений наказом від 15.04.2016 №14.

Підсумки роботи і питання організації роботи із зверненнями громадян та їх особистого прийому регулярно розглядаються на засіданнях колегіях та оприлюднюються на веб-сайті управління. Всім заявникам надіслано відповіді щодо  вжитих заходів для вирішення піднятих ними питань. З особливою увагою вирішуються проблеми, з якими звертаються учасники та інваліди війни, учасники бойових дій, сім'ї героїв Небесної Сотні, інваліди, ветерани праці, багатодітні сім'ї, одинокі матері, особи, які постраждали на ЧАЕС, переселенці із зони проведення антитерористичної операції, учасники АТО та інші громадяни, які потребують соціального захисту і підтримки.

Звернення з  питань, які не належать до компетенції управління (6 звернень), перенаправляються за належністю.

        

 

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua