Повідомлення про оприлюднення проєкту детального плану території земельної ділянки, площею до 0,5 га, яка знаходиться за межами населеного пункту на території Лосятинської сільської ради Кременецького району Тернопільської області та звіту про стратегічну екологічну оцінку

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

«Детальний план території земельної ділянки, площею до 0,5 га, яка знаходиться за межами населеного пункту на території Лосятинської сільської ради Кременецького району Тернопільської області» розробляється та затверджується в інтересах відповідної територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних цілях та визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки території, охорони та збереження нерухомих об'єктів культурної спадщини та пам'яток археології, традиційного характеру середовища історичних населених пунктів.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Кременецька районна державна адміністрація

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Пропозиції (зауваження) просимо подавати письмово з 03 липня до 03 серпня 2020 року включно за адресою: 47003, м. Кременець, вул. Шевченка, 56, відділ містобудування та архітектури Кременецької РДА, у тому числі в електронному вигляді (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Громадське обговорення починається з 03-го липня 2020 року і триває до 03-го серпня 2020 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 12 серпня 2020 року в залі засідань Кременецької районної ради (47003, м. Кременець, вул. Шевченка, 56) о 15.00 годині.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися із проектом детального плану території земельної ділянки, площею до 0,5 га, яка знаходиться за межами населеного пункту на території Лосятинської сільської ради Кременецького району Тернопільської області та звітом про стратегічну екологічну оцінку:

З відповідною містобудівною документацією, а саме «Детальний план території земельної ділянки, площею до 0,5 га, яка знаходиться за межами населеного пункту на території Лосятинської сільської ради Кременецького району Тернопільської області» та Звітом про стратегічну екологічну оцінку (розділом – «Охорона навколишнього природного середовища») можна ознайомитись у відділі містобудування та архітектури Кременецької районної державної адміністрації (Голод В.Б. – тел. (3546) 2-48-06) та на веб-сторінці районної державної адміністрації (http://www.oda.te.gov.ua/kremenetska).

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Відділ містобудування та архітектури Кременецької РДА. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 47003, Тернопільська область,

м. Кременець, вул. Шевченка, 56

Електронна адреса: (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) .

Пропозиції (зауваження) просимо подавати письмово з 03 липня до 03 серпня 2020 року включно.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Відділ містобудування та архітектури Кременецької РДА.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua