Повідомлення про оприлюднення проєкту детального плану території двох земельних ділянок, орієнтовною площею 0,5 га кожна, для будівництва, експлуатації та обслуговування об’єктів енергетики, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел (вітрової електричної станції) з розміщенням двох вітрових турбін орієнтовною потужністю до 10 МВт за межами населеного пункту с. Галущинці на території Галущинської сільської ради Підволочиського району Тернопільської області та звіту про стратегічну екологічну оцінку 

 1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: 

«Детальний план території двох земельних ділянок, орієнтовною площею 0,5 га кожна, для будівництва, експлуатації та обслуговування об’єктів енергетики, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел (вітрової електричної станції) з розміщенням двох вітрових турбін орієнтовною потужністю до 10 МВт за межами населеного пункту с. Галущинці на території Галущинської сільської ради Підволочиського району Тернопільської області»розробляється та затверджується в інтересах відповідної територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних цілях та визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки території, охорони та збереження нерухомих об'єктів культурної спадщини та пам'яток археології, традиційного характеру середовища історичних населених пунктів.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: 

          Підволочиська районна державна адміністрація

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: 

а) дата початку та строки здійснення процедури:

          Пропозиції (зауваження) просимо подавати письмово з 03 липня до 03 серпня 2020 року включно за адресою: 47800, смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького, 80, відділ архітектури, містобудування житлово-комунального господарства та захисту довкілляПідволочиської РДА, у тому числі в електронному вигляді (04058226@mail.gov.ua).

Громадське обговорення починається з 03-го липня 2020 року і триває до 03-го серпня 2020 року. 

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): 

          Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються. 

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: 

Громадські слухання відбудуться 11 серпня 2020 року  в приміщенні Підволочиського будинку культури за адресою: 47800, смт. Підволочиськ, вул. Д.Галицького, 35, о 16.00 годині.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися із проектом детального плану території двох земельних ділянок, орієнтовною площею 0,5 га кожна, для будівництва, експлуатації та обслуговування об’єктів енергетики, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел (вітрової електричної станції) з розміщенням двох вітрових турбін орієнтовною потужністю до 10 МВт за межами населеного пункту с. Галущинці на території Галущинської сільської ради Підволочиського району Тернопільської області та звітом про стратегічну екологічну оцінку: 

З відповідною містобудівною документацією, а саме «Детальний план території двох земельних ділянок, орієнтовною площею 0,5 га кожна, для будівництва, експлуатації та обслуговування об’єктів енергетики, щовиробляють електричну енергію з альтернативних джерел (вітрової електричної станції) з розміщенням двох вітрових турбін орієнтовною потужністю до 10 МВт за межами населеного пункту с. Галущинці на території Галущинської сільської ради Підволочиського району Тернопільської області» та Звітом про стратегічну екологічну оцінку (розділом – «Охорона навколишнього природного середовища») можна ознайомитись у Підволочиській районній державній адміністрації(Лопушанська Н.В. - тел. - +380964586135) та на веб-сторінці районної державної адміністрації (www.oda.te.gov.ua/pidvolochyska/ua/1419.htm).

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: 

Відділ архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та захистудовкілля Підволочиської райдержадміністрації.

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі:

47800, смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького, 80.

  Електронна адреса: (04058226@mail.gov.ua).

  Пропозиції (зауваження) просимо подавати письмово з 03 липня до 03 серпня 2020 року включно.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі, пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: 

Відділ архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та захисту довкілля Підволочиської райдержадміністрації

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування: 

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

 

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua