Повідомлення про оприлюднення документа державного планування "Генеральний план с. Лішня Кременецького району Тернопільської області" та його звіту про стратегічну екологічну оцінку 

1. Повна назва документа державного планування: “Генеральний план с. Лішня Кременецького району Тернопільської області” та його звіт про стратегічну екологічну оцінку.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування та його звіту про стратегічну екологічну оцінку: Білокриницька сільська рада Кременецького району Тернопільської області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

1) Дата початку та строки здійснення процедури: з  08.07.2020 р. до 08.08.2020 р.

2) Способи участі громадськості (надання письмових зауважень та пропозицій, громадські слухання тощо) − громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі, в тому числі в електронному вигляді, зауваження та пропозиції до документа державного планування та його звіту про стратегічну екологічну оцінку до Білокриницької сільської ради.

3) Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

09.08.2020 року о 10.00 в приміщенні Білокриницької сільської ради с. Білокриниця, вул. Шевченка, буд. 4.

 4) Орган від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з документом державного планування та його звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Білокриницька сільська рада Кременецького району Тернопільської області с. Білокриниця, вул. Шевченка, буд. 4 та на офіційному веб-сайті Кременецької РДА: http://oda.te.gov.ua/kremenetska/ua/publication/content/63590.htm  

5) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Білокриницька сільська рада Кременецького району Тернопільської області: 47013, с. Білокриниця, вул. Шевченка, буд. 4; електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення, з 08.07.2020 р до 08.08.2020 р.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документу державного планування та його звіту про стратегічну екологічну оцінку

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документу державного планування відсутня та його звіту про стратегічну екологічну оцінку - відсутня.

 

 

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua