Повідомлення про оприлюднення проєкту детального плану території земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування об’єктів енергетики, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел (вітрової електричної станції) на території Романовоселівської сільської ради (за межами населеного пункту) Збаразького району Тернопільської області (кадастровий номер:6122487600:01:002:0005) та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

 1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: 

«Детальний план території земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування об’єктів енергетики, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел (вітрової електричної станції) на території Романовоселівської сільської ради (за межами населеного пункту) Збаразького району Тернопільської області (кадастровий номер:6122487600:01:002:0005)» розробляється та затверджується в інтересах відповідної територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних цілях та визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки території, охорони та збереження нерухомих об'єктів культурної спадщини та пам'яток археології, традиційного характеру середовища історичних населених пунктів.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: 

          Збаразька районна державна адміністрація.

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: 

а) дата початку та строки здійснення процедури:

          Пропозиції (зауваження) просимо подавати письмово з 03 липня до 03 серпня 2020 року включно за адресою: 47302, м. Збараж, м-н. І. Франка, 1, 2 поверх, відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та державної реєстрації Збаразької РДА, у тому числі в електронному вигляді (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Громадське обговорення починається з 03-го липня 2020 року і триває до 03-го серпня 2020 року. 

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): 

          Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються. 

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: 

Громадські слухання відбудуться 10 серпня 2020 року в приміщенні Збаразької районної ради (зал засідань) за адресою: 47302, м. Збараж, м-н. І. Франка, 1, 3 поверх, о 11.00 годині.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися із проектом детального плану території земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування об’єктів енергетики, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел (вітрової електричної станції) на території Романовоселівської сільської ради (за межами населеного пункту) Збаразького району Тернопільської області (кадастровий номер:6122487600:01:002:0005) та звітом про стратегічну екологічну оцінку: 

З відповідною містобудівною документацією, а саме «Детальний план території земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування об’єктів енергетики, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел (вітрової електричної станції) на території Романовоселівської сільської ради (за межами населеного пункту) Збаразького району Тернопільської області (кадастровий номер:6122487600:01:002:005)» та Звітом про стратегічну екологічну оцінку (розділом – «Охорона навколишнього природного середовища») можна ознайомитись у відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та держаної реєстрації районної державної адміністрації (Ратушняк В.В. – тел. (3550) 2-12-78) та на веб-сторінці районної державної адміністрації (http://oda.te.gov.ua/zabarazka).

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: 

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та державної реєстрації Збаразької РДА.

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 47302, Тернопільська область, м. Збараж, м-н. І. Франка, 1, 2 поверх.

  Електронна адреса: (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

  Пропозиції (зауваження) просимо подавати письмово з 03 липня до 03 серпня 2020 року включно.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: 

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та державної реєстрації Збаразької РДА.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: 

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

 

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua