Повідомлення про оприлюднення проекту генерального плану с. Бонівка Чугалівської сільської ради Кременецького району Тернопільської області, звіту про стратегічну екологічну оцінку та початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості

 1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Генеральний план с.Бонівка Чугалівської сільської ради Кременецького району Тернопільської області є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території населеного пункту. Завданнями генерального плану населеного пункту є визначення основних принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території; формування системи громадського обслуговування населення; організація вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою; організація цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів; визначення основних принципів охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища історичних населених пунктів; визначення послідовності реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Розробник – СПД ФО Огоньок В.О. 

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Чугалівська сільська рада Кременецького району Тернопільської області.

 3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 20-го серпня 2020 року і триває до 21-го вересня 2020 року. 

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються. 

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 22.09. 2020р. о 12:00 год. за адресою: _с.Чугалі, вул.Сокілля 5, в приміщені  Чугалівської  сільської ради. Заплановано прилюдне обговорення проекту містобудівної документації «Генеральний план с.Бонівка Чугалівської сільської ради Кременецького району Тернопільської області» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку  (розділ «Охорона навколишнього природного середовища»). 

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися із проектом «Генеральний план с. Бонівка Чугалівської сільської ради Кременецького району Тернопільської області»  та Звітом про стратегічну екологічну оцінку:

Ознайомитись із проектом генерального плану с.Бонівка Чугалівської сільської ради Кременецького району Тернопільської області  та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в  Чугалівській сільській раді за адресою _с. Чугалі, вул.Сокілля, 5.Кременецького району..

Проект генерального плану с. Бонівка Чугалівської сільської ради Кременецького району Тернопільської області  та звіт про стратегічну екологічну оцінку також розміщено на сайтіhttp://oda.te.gov.ua/kremenetska/ua/news/detail/201315.htm

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Чугалівська сільська рада Кременецького району Тернопільської області..

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: поштовий індекс, 47030, Тернопільська область,Кременецький  район, с. Чугалі, вул. Сокілля, 5.

Відповідальним за розгляд пропозицій громадськості є посада  секретар сільської ради –  Тарнавська Оксана Анатоліївна (тел.2-19-62.

Електронна адреса:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 20.08.2020 по 21.09.2020. 

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планувння:

Чугалівська сільська рада Кременецького району Тернопільської області. 

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua