Повідомлення про оприлюднення документа державного планування "Генеральний план м. Ланівці Лановецького району Тернопільської області" та його звіту про стратегічну екологічну оцінку

1. Повна назва документа державного планування: "Генеральний план м. Ланівці Лановецького району Тернопільської області" та йогозвіт про стратегічну екологічну оцінку.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування та його звіту про стратегічну екологічну оцінку: Лановецька міська рада Лановецького району Тернопільської області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

1) Дата початку та строки здійснення процедури: з 30 вересня 2020 року до 30 жовтня 2020 року.

2) Способи участі громадськості (надання письмових зауважень та пропозицій, громадські слухання тощо) − громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі, в тому числі в електронному вигляді, зауваження та пропозиції до документа державного планування та його звіту про стратегічну екологічну оцінку до Лановецької міської ради.

3) Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): 02 листопада 2020 року о 10.00 в приміщенні Лановецької міської ради м. Ланівці, вул. Незалежності, буд. 34.

 4) Орган від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з документом державного планування та його звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Лановецька міська рада Лановецького району Тернопільської області м. Ланівці, вул. Незалежності, буд. 34 та на офіційному веб-сайті Лановецької міської ради:

https://lanmisto.gov.ua/2020/09/30/oprylyudnennya-dokumenta-derzhavnogo-planuvannya/

5) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Лановецька міська рада Лановецького району Тернопільської області: 47400, м. Ланівці, вул. Незалежності, буд. 34; електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення, з 30 вересня 2020 року до 30 жовтня 2020 року.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документу державного планування та його звіту про стратегічну екологічну оцінку

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документу державного планування відсутня та його звіту про стратегічну екологічну оцінку - відсутня.

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua