Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Регіонального плану управління відходами у Тернопільській області до 2030 року

 

     З метою громадського обговорення та консультацій на офіційному веб-сайті управління екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації оприлюднено Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Регіонального плану управління відходами у Тернопільській області до 2030 року у розділі "Регіональний план управліня відхожамит в Тернопільській області лдо 2030 року”.

     Зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Регіонального плану управління відходами у Тернопільській області до 2030 року подаються до управління екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації (вул. Шашкевича,3, м. Тернопіль, 46008) та в електронному вигляді на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

     Строк подання зауважень та пропозицій становить 15 днів з дати даної публікації.

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua