Повідомлення про оприлюднення проєкту детального плану території двох земельних ділянок, які розташовані за межами населеного пункту с. Галущинці Підволочиського району Тернопільської області для будівництва, експлуатації та обслуговування об’єктів енергетики, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії (вітрової електричної станції) на земельній ділянці, орієнтовною площею 0,5 га з розміщенням 1 (однієї) вітрової турбіни орієнтовною загальною потужністю до 5 МВт та для будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (комплексної трансформаторної підстанції) на земельній ділянці, орієнтовною площею до 0,3 га та звіту про стратегічну екологічну оцінку

      На виконання вимог п.4 ст. 2 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному веб-сайті Підволочиської районної державної адміністрації розміщено проєкт детального плану території та звіт про стратегічну екологічну оцінку.

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту 

«Детальний план території двох земельних ділянок, які розташовані за межами населеного пункту с. Галущинці Підволочиського району Тернопільської області для будівництва, експлуатації та обслуговування об’єктів енергетики, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії (вітрової електричної станції) на земельній ділянці, орієнтовною площею 0,5 га з розміщенням 1 (однієї) вітрової турбіни орієнтовною загальною потужністю до 5 МВт та для будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (комплексної трансформаторної підстанції) на земельній ділянці, орієнтовною площею до 0,3 га».

Детальний план території розробляється та затверджується в інтересах відповідної територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних цілях та визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки території, охорони та збереження нерухомих об'єктів культурної спадщини та пам’яток археології, традиційного характеру середовища історичних населених пунктів.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Підволочиська районна державна адміністрація.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: 

а) дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення проєкту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку проводиться у період з 22 січня по 22 лютого 2021 року включно;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

спосіб участі громадськості - шляхом надання письмових зауважень та пропозицій. Письмові пропозиції подаються: фізичними особами – із зазначенням ПІБ, місця проживання, із особистим підписом; юридичними особами – із зазначенням найменування та місця знаходження. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку громадського обговорення і анонімні зауваження та пропозиції не розглядаються;

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

громадські слухання, з урахуванням карантинних заходів, будуть проводитись 24 лютого 2021 рокуо 15.00 год. в приміщенні Підволочиського будинку культури (47800, смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького, 35);

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися із проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, в тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується проекту документа державного планування:

з детальним планом території та звітом про стратегічну екологічну оцінку (розділом – «Охорона навколишнього природного середовища» у складі детального плану) можна ознайомитись у відділі архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та захисту довкілля Підволочиської районної державної адміністрації за адресою: 47800, смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького, 80 (Савчак Л.П., тел. +380967617321) та на офіційному сайті  (тел./факс: (03543) 2-12-78, WEB-сайт: www.oda.te.gov.ua/pidvolochyska;

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

відділ архітектури, містобудування житлово-комунального господарства та захисту довкілля Підволочиської районної державної адміністрації за адресою: 47800, смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького, 80, у т.ч. в електронному вигляді на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Строки подання зауважень і пропозицій з 22 січня до 22 лютого 2021 року включно;

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Відділ архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та захисту довкілля Підволочиської районної державної адміністрації за адресою: 47800, смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького, 80.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Транскордонні консультації в рамках зазначеної процедури стратегічної екологічної оцінки не проводяться.

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua