Повідомлення про оприлюднення проєкту обласної програми „Питна вода Тернопілля” на 2021-2025 роки та звіту про стратегічну екологічну оцінку

    Повна назва документа державного планування: проєкт обласної програми „Питна вода Тернопілля” на 2021-2025 роки (далі - Програма). Даний документ державного планування, після його затвердження в установленому порядку, стане основним документом області, що визначатиме вектор розвитку та реконструкції систем централізованого водопостачання та централізованого водовідведення регіону до 2025 року.

     Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Тернопільська обласна рада.

     Передбачувана процедура громадського обговорення: громадське обговорення проєкту Програми та звіту про стратегічну екологічну оцінку проводиться шляхом електронних консультацій з громадськістю, які розпочинаються 1 лютого 2021 року та триватимуть до 3 березня 2021 року.

     Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження і пропозиції або мотивовано їх відхиляє. Громадські слухання щодо проєкту документу державного планування не проводитимуться.

     Із проєктом Програми та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись на сайті Тернопільської обласної державної адміністрації за посиланням: http://www.oda.te. gov.ua/main/ua/publication/content/36470.htm

     Також ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку, отримати додаткову інформацію та надіслати зауваження і пропозиції до зазначених документів можна в департаменті архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та енергозбереження Тернопільської обласної державної адміністрації за адресою: вул. Грушевського, буд. 8, м. Тернопіль, 46021, тел. (0352) 52 10 20; електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     Строк подання зауважень і пропозицій: до 3 березня 2021 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядатимуться.

     Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: вул. Шашкевича, 3, м. Тернопіль, 46008, а також на вебсайті управління екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації http://ecotemopil.gov.ua/index.php/golovna

    Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування відсутня.

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua