Повідомлення про оприлюднення проекту Схеми планування Борщівської ОТГ Тернопільської області та звіту про стратегічну екологічну оцінку 

 1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Проект Схеми планування Борщівської ОТГ Тернопільської області розроблено з метою обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території громади. Завданнями Схеми планування території громади є визначення основних принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території; формування системи громадського обслуговування населення; організація вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою; організація цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів; визначення основних принципів охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини; визначення послідовності реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Розробник – ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ЦИВІЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА». 

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Борщівська міська рада Чортківського району Тернопільської області. 

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 26-го лютого 2021 року і триває до 26-го березня 2021 року. 

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються. 

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 26 березня 2021 року о 10:00 год. за адресою: м. Борщів, вул.. Шевченка, 20 А, в приміщені актового залу адміністративного приміщення Борщівської міської ради. Заплановано прилюдне обговорення проекту містобудівної документації «Схеми планування Борщівської ОТГ Тернопільської області» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку  (розділ «Охорона навколишнього природного середовища»). 

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися із проектом Схеми планування Борщівської ОТГ Тернопільської області та звітом про стратегічну екологічну оцінку:

Ознайомитись із проектом Схеми планування Борщівської ОТГ Тернопільської області та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в відділі економічного розвитку, інвестиційної діяльності та соціального захисту Борщівської міської ради, за адресою м. Борщів, вул. Верхратського, 3 (2 поверх).

Проект Схеми планування Борщівської ОТГ Тернопільської області та звіт про стратегічну екологічну оцінку доступні за посиланням: https://borschivrada.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=2043:skhema-planuvannia-borshchivskoi-terytorialnoi-hromady&catid=9&Itemid=103

Повідомлення про оприлюднення проекту Схеми планування доступне за посиланням: https://borschivrada.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=2042:povidomlennia-pro-opryliudnennia-proektu-skhemy-planuvannia-borshchivskoi-oth-ternopilskoi-oblasti-zvitu-pro-stratehichnu-ekolohichnu-otsinku-ta-pochatok-protsedury-rozhliadu-i-vrakhuvannia-propozytsii-hromadskosti&catid=9&Itemid=103

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Борщівська міська рада Чортківського району Тернопільської області.

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 48702, Тернопільська область, Чортківський район, м. Борщів, вул. Грушевського, будинок, 2.

Відповідальним за розгляд пропозицій громадськості є начальник відділу економічного розвитку, інвестиційної діяльності та соціального захисту  Борщівської міської ради – Віталій Войтухів (тел. 0979686085).

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 26.02.2021 по 26.03.2021. 

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Борщівська міська рада. 

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

 

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua