Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Програми Плану cоціально-економічного розвитку Теребовлянської міської територіальної громади на 2021-2023 роки» та звіту про стратегічну екологічну оцінку

      Відповідно до ст. 5, ст 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Теребовлянська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування (Далі- Звіт) «Програми Плану cоціально- економічного розвитку Теребовлянської міської територіальної громади на 2021-2023 роки» (надалі - ДДП).

     План соціально-економічного розвитку Теребовлянської міської територіальної громади на 2021-2023 роки (далі - План) є комплексною системою завдань та способів їх виконання, що визначає цілі та стратегію розв’язання соціальних і економічних проблем розвитку міської територіальної громади, задає комплекс конкретних, узгоджених заходів економічно-соціального, культурного і духовного розвитку громади, прогнозує динаміку основних показників.

     Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП – Теребовлянська міська рада.

     Дата початку процедури громадського обговорення Звіту про СЕО - 18.08.2021.

     Термін процедури громадського обговорення становить 30 днів, тобто з 18.08.2021 по 18.09.2021.

     Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових пропозицій. Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проєкту ДДП та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження і пропозиції або мотивовано їх відхиляє. Громадські слухання щодо проєкту документу державного планування не проводитимуться.

     Ознайомитися із проектом ДПП, Звітом та отримати екологічну інформацію, у тому числі пов’язану зі здоров’ям населення, що стосується ДДП, можливо на офіційному сайті Теребовлянської міської ради - https://terebotg.in.ua/, а також у приміщенні Теребовлянської міської ради за адресою: вул. Кн. Василька, 104А, м. Теребовля, 48100, каб. №22, головний спеціаліст Марценюк Н. С. е-мail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

     Орган, до якого подаються зауваження - Теребовлянська міська рада, вул. Кн. Василька, 104А, м. Теребовля, 48100, каб. №22, головний спеціаліст Марценюк Н. С. е-мail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

     Строки подання зауважень і пропозицій – 30 днів з дати початку процедури громадського обговорення, тобто з 18.08.2021 по 18.09.2021. 

     Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП – Управління екології та природних ресурсів Тернопільської облдержадміністрації (https://ecoternopil.gov.ua/), Управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації (https://uozter.gov.ua/)  та Теребовлянської міської ради - https://terebotg.in.ua/.

     Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДДП відсутня.

 

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua