Повідомлення про оприлюднення проєкту детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,5 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для будівництва вітрової електростанції) з встановленням 1 (однієї) вітрової турбіни орієнтовною потужністю до 5 МВт за межами с. Галущинці на території Підволочиської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: 

«Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,5 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій ( для будівництва вітрової електростанції) з встановленням 1 (однієї) вітрової турбіни орієнтовною потужністю до 5 МВт за межами с. Галущинці на території Підволочиської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області» та звіт про стратегічну екологічну оцінку

Детальний план території розробляється та затверджується в інтересах відповідної територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних цілях та визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки території, охорони та збереження нерухомих об'єктів культурної спадщини та пам'яток археології, традиційного характеру середовища історичних населених пунктів.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: 

         Підволочиська селищна рада

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: 

а) дата початку та строки здійснення процедури:

  Громадське обговорення проєкту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку проводиться у період з 29 вересня 2021 року до 28 жовтня 2021 року включно.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): 

         шляхом надання письмових зауважень та пропозицій. Письмові пропозиції подаються: фізичними особами - із зазначенням ПІБ, місця проживання, із особистим підписом; юридичними особами - із зазначенням найменування та місця знаходження. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку громадського обговорення, і анонімні зауваження та пропозиції не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: 

Громадські слухання, з урахуванням карантинних заходів,  відбудуться 01.11.2021 року в залі засідань Підволочиської селищної ради за адресою: 47800, Тернопільська обл., Тернопільський  р-н, смт. Підволочиськ, вул. Шептицького, буд. 4, об 11.00 годині.

 г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися із проектом детального плану території двох земельних ділянок орієнтовною площею 0,5 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для будівництва вітрової електростанції) з встановленням 1 (однієї) вітрової  турбіни орієнтовною потужністю до 5 МВт за межами с. Галущинці на території Підволочиської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області та звітом про стратегічну екологічну оцінку:

З відповідною містобудівною документацією, а саме «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,5 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для будівництва вітрової електростанції) з встановленням 1 (однієї) вітрової турбіни орієнтовною потужністю до 5 МВт за межами с. Галущинці на території Підволочиської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області» та Звітом про стратегічну екологічну оцінку (розділом – «Охорона навколишнього природного середовища») можна ознайомитись у секторі містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури Підволочиської селищної ради та на веб-сторінці громади (https://pidvolochyska-gromada.gov.ua/).

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: 

Сектор містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури Підволочиської селищної ради за адресою: 47800, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, смт. Підволочиськ, вул. Шептицького, буд. 4., у тому числі в електронному вигляді: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. mail.gov.ua.

Строки подання зауважень і пропозицій з 29.09.2021 р. до  28.10.2021 р. включно. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі, пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Сектор містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури Підволочиської селищної ради.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування:

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

 м. Тернопіль Вул. Шашкевича, 3 тел./факс (0352) 25-95-93 Електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua